Хлоратори Hayward PowerSalt NSC15EU

26660 грн
в наявності
Хлорогенератори Hayward серії PowerSalt автоматично перетворюють сіль у хлор для дезінфекції води в басейні.
  • Характеристики

   Хлорогенератори Hayward серії PowerSalt автоматично перетворюють сіль у хлор для дезінфекції води в басейні. Хлор, який виробляється даною установкою не дозволяє розмножуватися бактеріям, вірусам і мікробам у воді, стримує зростання водоростей. Хлоратор Hayward PowerSalt застосовується в приватних басейнах з різним об'ємом. Саме для басейнів з величезним навантаженням, Хлорогенератори Hayward PowerSalt оснащені функцією суперхлорування.

   Користуючись перетворювачем солі в хлор, Ви зможете звести до min використання інших хім. засобів для очищення свого басейну.

   Під ультрафіолетовими променями вільний хлор стає хлорид натрієм і забезпечує постійний цикл обслуговування басейну.

   Необхідно періодично заміряти вміст солі в басейні і приводити цей показник до норми (2.7-3.2г / л).

   Існують дві моделі серії PowerSalt:

   1) Хлоратор NSC15EU ефективно працює в басейні об'ємом води до 75 м3;

   2) Модель NSC22EU для більших басейнів - до 110 м3.

   Установка періодично потребує заміни ядра сольових ячеек. Знижується продуктивність при + 15С. Спрацьовує автовимкнення при + 10С і нижче.

    

   Дезинфекція басейнів Хлоратор Hayward

   Всім відомо, що хлор надійний і перевірений хімічний реагент для знезараження води в басейні. Але такі препарати провокують сухість шкіри, волосся, подразнюють слизові оболонки, викликають почервоніння очей. Використовуючи хлоратори (хлоргенератори), відомої інноваційним обладнанням для штучних водойм компанії HAYWARD (США - Франція) серії PowerSalt, можна уникнути подібних симптомів. Пристрій в процесі роботи генерує чистий хлор, одержуваний за допомогою хімічної реакції з молекул кухонної солі, розчиненої у воді. У камері електролізу ці молекули швидко розщеплюються. Утворений хлорамін, надає згубну дію на небезпечні для здоров'я мікроорганізми, присутні у воді. Як результат чиста, прозора, безпечна вода, без неприємного запаху хлору, дратівливих явищ.

   Автоматичний Хлорогенератори HAYWARD, серії PowerSalt, класифікації NSC15EU, NSC22EU розрахований на санітарну обробку басейнів об'ємом від 75 до 110 м³. Безперервний спосіб перетворення солі в вільний хлор, дозволяє окислювати забруднюючі воду мікроорганізми, перешкоджає утворенню та росту водоростей, бактерій, вірусів, грибів. Під дією УФ - випромінювання хлор перетворюється в хлорид натрію, забезпечуючи безперервну обробку води басейну, тим самим створюючи можливість безперебійного користування акваторією з чистою водою. Пристрій оснащений функцією суперхлорування для водойм з підвищеним експлуатаційним навантаженням.

   Устаткування підходять для використання в будь-яких наповнених водою ємностях. Його розміщують в бетонних, каркасних басейнах, вони можуть бути з пластику або гумові. При цьому не варто турбуватися за їх цілісність, тому що пристрій має просту і безпечну конструкцію. Варто зауважити, що використання хлоратора не скасовує інших, необхідних для дезінфекції води в басейні засобів.

   Основні особливості хлораторів HAYWARD, серії PowerSalt:

   • Призначені для басейнів з об'ємом чаші до 110 м³;

   • Швидкість вироблення хлору до 22 г / год при обсязі витрати солі - 3,0 г / л;

   • Мінімальна швидкість потоку складає 5 м³ / год;

   • Приєднання - 50/63 мм

   • Вимагає регулярних замірів концентрації солі у воді, приведення показника до норми від 2.7 до 3.2 г / л;

   • При +15 С відбувається зниження продуктивності до автовимкнення при +10 С і нижче.

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
Продуктивність газоподібного хлору Min рівень солі Для басейна з max V Min швидкість потоку
15 гр/год 300 ppm 75 v3 5 м3/год
26660 грн
22 гр/год 300 ppm 110 v3 5 м3/год
28121 грн