Робот пилосос для басейну Aquabot Viva

Артикул: viva
49847 грн
в наявності
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva для очищення відкритих/закритих басейнів з будь-якими покриттями і будь-якої форми, площа до 100кв.м. Можливість управління пультом.
  • Характеристики

   Непросте завдання для власників басейну його регулярне очищення. Підтримувати чистоту доводиться в будь-якому випадку, так як без цього вода стає небезпечною для здоров'я відвідувачів і виглядає зовсім не естетично. Каламутна або зелена вода, слизький наліт на стінках і дні, плавучі механічні частки сміття, розмноження небезпечних мікроорганізмів і водоростей. Ідеальним помічником в очищенні басейну буде для вас автоматичний пристрій-підводний робот-пилосос. Це простий у застосуванні, надійний і абсолютно безпечний механізм.

   Почистити басейн, використовуючи пилосос для басейну Aquabot набагато простіше, ніж будь-яким іншим способом. Підключайте прилад до мережі, опускайте у водоймище, і через певний час перевіряйте результат.

   Aquabot Viva плавно пересувається по наповненому водою простору, притулившись за допомогою водного насоса до поверхні дна або стінок. Валики-щітки обертаючись, знімають будь-які грязьові нальоти, які за допомогою потужного потоку переміщуються у фільтр-мішок робота, там вони і залишаються, а чиста вода потрапляє назад в басейн. Прибирання 20-метрового водоймища займає близько 90 хвилин.

   Купити пилосос для басейну серії Viva, значить забезпечити чистоту водного простору в найкоротший термін. Завдяки двом потужним електродвигунам, якими оснащений робот Viva, всі завдання пов'язані з прибиранням виконуються дуже швидко і ефективно. У фільтр-мішку збираються всілякі забруднення, він утримує найдрібніші частинки розміром 2 мкм.

   Якщо порівняти цей робот з подібними моделями водних пилососів, його перевага в тому, що процесом прибирання легко управляти за допомогою дистанційного пульта управління, який направить його в самі забруднені зони. Існує кілька режимів: очищення дна; дна, стінок і ватерлінії; або режим, коли Viva працює автономно, інтуїтивно покладаючись на свої сенсорні пристрої.

   Харчування пилососа для басейну Aquabot Viva здійснюється від електричної мережі по герметичному плаваючого кабелю. Робоча потужність складає 130Вт. Кабель для робота, довжиною в 23 метра входить в комплект поставки. Крім цього комплектується пультом дистанційного керування, знижуючим трансформатором 220В/24В з панеллю для вибору режиму прибирання, візком для транспортування та зберігання водяного пилососа. Швидкість фільтрації за допомогою підводного пилососа 16м3\год. Робот-пилосос Aquabot Viva може застосовуватися для прибирання акваторії площею до 100 кв.м. Після закінчення роботи з прибирання басейну фільтр-мішок витягується з Аквабота Віва і звільняється від сміття, промивається водою. У разі потреби не складно купити такий фільтр-мішок недорого на сайті Хомробот.

   Можна виділити наступні переваги робота пилососа Aquabot Viva для басейну:

   - При використанні робота, здійснюється безперервна циркуляція і відфільтровування води - це поліпшує її якість;

   - Значно знижується витрачання хімічних речовин;

   - Знижується рівень споживання електроенергії;

   - При регулярному використанні пилососа утворення водоростей значно менше.

   Робот Aquabot Viva від компанії Aquatron Robotic Systems справляється з будь-якими забрудненнями штучної водної споруди. Купити модель Aquabot Viva можна на сайті компанії «Хомробот», всі водні пилососи мають гарантію виробника і продаються за доступною ціною.

   Гарантія 2 роки або 300 робочих циклів.

   Технічні характеристики:

    

  • Рекомендовані товари

  • Комплектація продукту

    Робот пилосос для чистки басейну Aquabot Viva

    Трансформатор

    Пульт дистанційного керування

    Кабель довжиною 23 м

    Візок для транспортування та зберігання Viva

    

   Інструкція користувача, гарантійний талон