Ультрафіолетова установка Elecro Spectrum UV-S

Артикул: UV-S
1 грн
в наявності
Ультрафіолетова установка Elecro серія Spectrum модель UV-S призначена для дезінфекції води в басейні завдяки ультрафіолетовим випромінюванням.
  • Характеристики

   Ультрафіолетова установка Elecro серія Spectrum модель UV-S призначена для дезінфекції води в басейні завдяки ультрафіолетовим випромінюванням. Покращує стан води, вона стає більш прозорою. Швидко й ефективно вбиває шкідливі віруси, різні бактерії і мікроорганізми, патогени.

   Ультрафіолетова установка Elecro Spectrum досить легка і проста в сервісі. Нескладна в установці. Конструкція міцна і довговічна. При необхідності ультра-фіолетові лампи можна замінити без дренування системи.

   Кріпиться УФ лампа за допомогою спеціальних кроншейнів, займає мінімум місця.

   Ефективність ультрафіолетової лампи помітно зросте, якщо її використовувати одночасно з додатковими хімічними засобами. Вона служить, як допоміжний засіб дезінфекції.

   У комплекті йде індикатор стану У/Ф лампи, а також кронштейни для настінної установки.

   Головне завдання допоміжного обладнання, що випускається для басейнів забезпечити максимальну безпеку для здоров'я людей, які відвідують водний об'єкт. Сучасна наука пропонує все нові методи підтримки штучного водоймища в ідеальному стані. Серед інших заходів, для дезінфекції води використовуються системи, що опромінюють воду ультрафіолетовим випромінюванням. Elecro Engineering Limited британський виробник високоякісного обладнання для басейнів вже протягом 17 років випускає товари, затребувані споживачами усього світу завдяки високій якості і надійності.

   Ультрафіолетові установки Elecro UV-S для басейнів виконані з якісних надійних матеріалів. Конструкція приладу являє собою міцний металевий корпус, АБС склопластик. Високотехнологічні властивості матеріалів дозволяють не боятися УФ променів, що забезпечує їм довговічність. УФ установка Elecro Spectrum UV-S здатна впоратися з санітарною обробкою чаші басейну об'ємом до 100 тис. л. Значно покращує хімічні параметри води, забезпечуючи їй прозорість. Ефективно справляється з шкідливими вірусами, бактеріями, патогенними мікроорганізмами. Має компактні габаритні розміри, швидко розбирається для технічного обслуговування. Вхідні в комплект кронштейни дозволяють розміщувати обладнання в зручному місці на стіні.

   В основі методу знезараження лежить природний процес дії променів сонця. Фотохимичні реакції миттєво ушкоджують ДНК і РНК мікроорганізмів, це діє на них згубно. На відміну від інших способів, ультрафіолетове опромінення дає практично 100% результат.

   Основні характеристики ультрафіолетової установки - Elecro UV-S:

   • економічність у використанні, простота установки і розбирання для обслуговування;

   • знищує хлораміни, значно покращуючи якість води;

   • використання ламп безпечно для здоров'я людини;

   • після впливу УФ, запах і смак води не змінюється, залишається природним;

   • ультрафіолетові лампи можуть змінюватися без дренування установки;

   • використовуються дві лампи, гарантований термін роботи яких 8 тис. годин;

   • є вбудований індикатор стану лампи;

   • напруга електромережі 120 В ~ 240 В, 50/60 Гц;

   • максимальний потік води: 36 тис. літрів за годину;

   • підключення 2 "BSP - 63 мм;

   • сертифікати якості CE.

    

   Дезинфекція басейну ультрафіолетом

    

  • Рекомендовані товари