Фільтр пісочний Hayward Powerline бічне підключення

10032 грн
в наявності
Модель фільтра Hayward серії Powerline з бічним клапаном для приватних басейнів різних розмірів.
  • Характеристики

   Модель фільтра Hayward серії Powerline з бічним клапаном для приватних басейнів різних розмірів.

   Фільтр відсіює всі механічні частини, які плавають у воді. Осаджує найдрібнішу суспензію. За допомогою фільтра Hayward Powerline, а також спеціальної хімії, вода у Вашому басейні здатна стати чистою і прозорою.

   Поліпропіленовий, високостійкий до навколишньому середовища і УФ променів корпус.

   Фільтр для басейну укомплектований:

   - Манометром;

   - Ємністю фільтрувальною;

   - Вентилем 6-ти позиційним для фільтра.

    

   Фільтр для басейну купити Hayward Powerline

   Пісочні фільтри найпоширеніший вид фільтрувальних установок використовуються в басейнах, так як вони відрізняються високою ефективністю і надійністю і в теж час абсолютно невибагливі в експлуатації й обслуговуванні. В якості фільтруючого матеріалу тут використовується спеціально просіяний кварцовий пісок. Сучасний представник подібних пристроїв фільтр американської компанії HAYWARD серії Powerline з боковим підключенням.

   Він використовується для роботи в невеликих за розміром і середніх приватних басейнах. Являє собою ємну круглої форми бочку, наповнену дрібнофракційним кварцовим піском, з вбудованим насосом, манометром, шестипозиційним краном для управління режимами. Матеріал корпусу високоміцний і надійний поліпропілен, захищає пристрій від впливу вологи, несприятливих погодних умов, ультрафіолетового випромінювання. Якісна збірка дозволяє довгостроково використовувати апарат, не замислюючись про можливі несправності. Бокове підключення фільтрів HAYWARD серії Powerline класифікації 81113, 81114 до внутрішніх комунікацій штучного водоймища дозволяє використовувати його там, де це конструкційно необхідно. Працюючи з максимальною пропускною здатність в 10 м³ / год, пристрій ефективно очищає воду, пропускаючи її повністю кілька разів за день через установку. Коли тиск в манометрі досягає граничного значення, це говорить про те, що фільтруючий матеріал потребує очищення, для цього 6-ти позиційний кран займає положення в режимі «Промивання». Потім помитий зворотнім потоком води пісок утрамбовується. Після цього прилад готовий до роботи в стандартному режимі. Частота таких промивок залежить від типу басейну, умов його експлуатації. Навантаження на воду визначається частотою користування, числом відвідувачів, а також обсягом і частотою застосування хімікатів.

   Фільтри HAYWARD серія Powerline з боковим підключенням залежно від мах обсягу чаші водойми підрозділяються на моделі: 81113 (40 тис. л.), 81114 (56 тис. л.).

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
Діаметр фільтра Площа фільтра Для басейна V Пропускна здатність Завантаження піску
500 мм 0,20 м2 до 40 м3 10 м3/час 100 кг
10032 грн
600 мм 0,28 м2 до 56 м3 14 м3/час 150 кг
11201 грн