Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear

1 грн
в наявності
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
  • Характеристики

   Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини хімічних речовин, бактерій, вірусів, грибків і навіть водоростей. Ця система влаштована так, що не викидає в атмосферу шкідливих речовин. Система E-CLEAR дезінфікує воду за допомогою нетоксичного активного кисню, який ділиться на чотири суперпотужних окислювача - (O1) - (O2) - (OH) - (H2O2). Електронна система чутливо реагує і відстежує автоматичний викид активного кисню. На сьогоднішній день досконала технологія дезінфекції, впроваджена в апарат E-Clear, є найефективнішою і нетоксичною системою знезараження води в басейнах. Вона чудово діє без хлорвмісних, бромвмісних препаратів та інших засобів дезінфекції.

   Алгоритм дії полягає в тому, що, вода проходить крізь систему E-Clear, за допомогою електролізу відбувається перетворення молекул води на (ОН) залишковий водний іон, атом кисню (О1) і кисень (О2) - очищення проводиться на молекулярному рівні. Утворилися в результаті реакції з'єднання вбивають у воді все зайве і знезаражують її. При цьому, у разі коли молекули активного кисню не знаходять нічого небезпечного, що можна окислити у воді, вони знову перетворюються на молекулу води. Унікальна система Е Clear кожну хвилину створює величезну кількість нетоксичних окислювачів, інші ж дезінфікуючи воду пристрою, наприклад, хлоратор, озонатор-це роблять не менше години.

   Автоматична система E-CLEAR створить 100процентний результат дезінфекції води, вона застосовна як в приватних, так і у великих громадських басейнах. До того ж, дана система істотно змінить якість води, посилене шкідливими елементами, що залишилися після хімічної обробки. Вода стає чистою моментально, це створює максимальний комфорт для відвідувачів басейну. Особливо це актуально для людей, які страждають на алергічні захворювання. Це найдосконаліша система протягом останніх 100 років. Не забувайте, що регулярний контроль значення рН води (у нормі 6.8-7.2.) У поєднанні з E-CLEAR дасть неперевершений результат чистоти води в басейні.

   Гарантія 1 рік.

   Технічні характеристики:

   Модель  MK7/CFI-75    MK7/CFI-150 
   Об'єм басейну  до 80 куб м до 150 куб м 
   Продуктивність  23 куб м/год  40 куб м/год
   Діаметр з'єднання  63 мм 90 мм
   Споживна потужність  69 Вт 115 Вт
   Розміри електронної панелі  230*160*130 мм
   Вага в упаковці 10 кг 12 кг

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
пропускна здатність діаметр з'єднання V басейну
25 м3/год 63 мм до 80 м3
1 грн
40 м3/год 90 мм до 150 м3
1 грн
Запасний мідний електрод для E-clear MK7/CF1-75. Об'єм басейну до 80 м3 1 грн
Запасний мідний електрод для E-clear MK7/CF1-150. Об'єм басейну до 150 м3 1 грн
Тестер для визначення вмісту рівня міді (Cu) у воді басейну 1 грн