Як очистити басейн без хімії? Безхлорна хімія.

Незважаючи на те, що загальноприйняту обробку води хлораміном прийнято вважати найнадійнішою, піклуючись про здоров'я, споживач сьогодні шукає такі методи і засоби дезінфекції басейну, які одночасно високоефективні і не завдають шкоди людині, навколишньому середовищу.

Компанія «Хомробот» на сайті homerobot.ua успішно розвиває один з напрямків сучасності ЕКО - продукти. Басейн без хімії, що може бути природніше і безпечніше. Фахівці компанії уважно стежать за останніми інноваційними технологіями в області очищення води в акваторії. Використовуючи їх самі, ми можемо запропонувати новітні продукти і нашим покупцям.

AquaDoctor О2. Активний кисеньБезхлорна хімія для басейнів, дезінфектант '' AquaDoctor О2 '' речовина широкого спектру дії на основі «активного кисню», що має високі окисні властивості. Реагент на основі пероксиду водню володіє руйнівною дією на небезпечні мікроорганізми, що викликають різні захворювання у людей. Важливо, що відхилення від норми рівня pH, не роблять вплив на ефективність роботи препарату, до того ж «активний кисень» не взаємодіє з органічним азотом, тому після обробки відсутні неприємні запахи, вода не пересушує шкіру, волосся, не подразнює слизові оболонки очей.

Характерні особливості:

· Екологічна бесхлорная хімія, при дотриманні дозування не робить побічної дії на здоров'я людини;

· Препарат ефективний для басейнів закритого типу;

· Нечутливий до рівня жорсткості води.

Низька ефективність традиційного реагентного способу дезінфекції басейнів полягає в нездатності речовин нейтралізувати органічні виділення купальщиків, концентрація яких постійно зростає в замкнутому просторі акваторії. 

Бесхлорна дезинфекція E-CLEARБасейни без хімії реальність, яку дарують нам новітні технології. Установка для очищення води в басейні без хімії «E-CLEAR» генерує нешкідливий активний кисень, він ділиться на 4-е окислювача, вода знешкоджується на молекулярному рівні. Електронна система обладнання самостійно дозує обсяг дезинфікуючого газу. Вода дезінфікується, проходячи через титанові пластини, генеруючі природний активний кисень, пластини з міді забезпечують захист від водоростей. Продуктивність установки бесхлорной дезінфекції E-CLEAR залежить від обсягу чаші.

Характерні особливості:

· Очищення води в басейні без хімії економічна;

· Не завдає шкоди здоров'я, природному середовищу, для безпеки слід використовувати прилад в нічний час.

· Не вимагає спеціального догляду, окрім заміни титанових, мідних пластин через 4 -5 років, залежно від ємності чаші штучного водоймища;

· Підтримуючи рівень РН в допустимих межах, можна швидко отримати здорову, чисту воду в басейні без хімії. 

Faradey Ozone System - система очищення озономМаксимально скоротити хімічні добавки, мінімізувати експлуатаційні витрати, отримати басейн без хімії дозволяє Faradey Ozone System - система очищення озоном. Озон - це газ, що є сильним окислювачем, завдяки чому він видаляє з водойми хімічні й органічні сполуки води, розкладаючи їх до вуглекислого газу, утворюючи в результаті осад з нейтральних елементів, з якими легко справляється фільтрувальна установка. Володіє приємним, свіжим запахом, не викликає роздратування шкіри і слизових оболонок, забезпечує штучну водойму крістально-чистою водою, насичуючи її киснем.

Синтез озону відбувається шляхом впливу електричного розряду на сухе повітря, що проходить крізь генератор. Очищення води в басейні без хімії за допомогою газу ефективніше в 300 - 600 разів, ніж дезінфекція хлором і в 2,5-6, ніж за допомогою ультрафіолетових променів. Озон справляється з цистами глистів, бактеріями герпесу, туберкульозу. При цьому установка Faradey Ozone System не використовує ніяких витратних матеріалів, проста, невибаглива до місця розміщення, вимагає тільки приплив чистого повітря.

Характерні особливості:

· Озонатор продуктивно експлуатується 5-10 років, не більше 10:00. в день;

· Період безперервної роботи обмежений 30 хвилинами, з перервою в 10 хвилин;

· Знаходження в басейні під час роботи установки небажано, потім приміщення потрібно провітрити.

· Пристрій розміщують у віддаленому від дітей місці. 

Ультрафіолетова установка Wonder SPОдним з найпопулярніших, ефективних і безпечних методів очищення води в басейні без хімії - використання УФ - ламп. Вода, потрапляючи в камеру з інтенсивною електричної УФ лампою, піддається впливу світіння ультрафіолетових хвиль. У результаті ДНК небезпечних мікроорганізмів змінюється, руйнується, інфекції гинуть у воді. Метод виключає утворення побічних продуктів, але не має наслідків, тому використовується як допоміжний у поєднанні з установкою E-CLEAR або Хлорінатор.

Характерні особливості:

· Ультрафіолетові установки нейтралізують запах хлору, скорочують кількість хімії;

· Так як УФ лампа чутлива до стрибків напруги, необхідно передбачити стабілізатор напруги;

· Пристрій економічний, його потужність 50-150 Вт 

Хлоратори для басейну EMAUXКоли традиційна дезінфекція, що використовує хлор надає певні ризики при обробці, транспортуванні, зберіганні цього отруйного продукту, вирішити проблему допомагає Хлорінатор - перетворювач звичайної кухонної солі в «хлор». Така хімія для басейну безпечна і ефективна.

Після досягнення концентрації солі у воді на рівні 0, 3%, остання пропускається крізь суперпотужну електролізну установку. У результаті електролізу сіль перетвориться в хлор, який забезпечує безпечну дезінфекцію басейну.

Характерні особливості:

· Виконується очищення води в басейні без хімії, виключає можливі інтоксикації;

· Не шкідлива для людини і природного середовища;

· Економічність установки - підсолена вода постійно рециркулює, її заміна не потрібна;

· Спосіб повністю автоматизований і безпечний;

· Не викликаючи шкірних подразнень, забезпечує чистоту водойми. 

Безхлорна дезінфекція води в басейні з використанням іонів міді, срібла унікальна. Вода проходить крізь іонізатор - камера з електродами зі сплаву міді та срібла, що знаходяться під слабкою напругою. Велика частина отриманих іонів, насичує пісок з фільтра, інша надходить в басейн, де проникає в стінки клітин небезпечних мікроорганізмів, перешкоджає їх природному харчування й розмноженню, в результаті вбиває бактерії, запобігає зростанню водоростей.

Характерні особливості:

· Має пролонгований ефект;

· Простий в обслуговуванні;

· Не чинить подразнюючої дії на слизові, шкіру, відсутні алергічної реакції.

Басейни без хімії реальність, подарована компанією ТОВ «Хомробот». Розділ на сайті «Системи дезинфекції для басейнів» наповнений сучасним обладнанням, яке використовує останні технології в області дезінфекції басейнів. Ми раді, що можемо запропонувати найкраще.

Всі статті