AquaDoctor C60 (C60-T) - Швидкорозчинний шок-хлор

448 грн
в наявності
AquaDoctor C60 (C60-T) швидкорозчинний хлор. Незамінний і найефективніший елемент хімії для басейнів. Виготовляється в гранулах і таблетками (20г)
  • Характеристики

   AquaDoctor C60 (C60 -T) дезінфікуючий органічний хлорзмыстовний хімікалій, розчинний у воді, служить для початкового шокового очищення води в басейні і для регулярного застосування. До складу препарату входить стабілізатор хлору, отже, витрачати кошти на інші хлорвміщуючі препарати не доведеться. Хімікалій Аквадоктор С60 гранульований, а Аквадоктор С60 -Т - таблетками по 20г. Принцип дії та ефективність однакові, різниця полягає лише у формі випуску. Дезінфікуючий засіб С60 (С60 -Т) швидко знезаражує воду в будь-яких категорій басейнів - великих і досить малих приватних, він на 60% складається з активного хлору, що моментально сприяє загибелі всіх можливих грибів, бактерій та інших органічних речовин, які якраз і викликають помутніння води.

   Сучасний препарат швидко розчинний, осаду не дає, не змінює показник рН, без вмісту вапна, може застосовуватися в будь-який по жорсткості воді, не забруднюючи систему фільтрації в басейні. Склад хімікату на основі високоефективних стабілізаторів робить можливим його застосування навіть у відкритих басейнах, де переважає висока температура води через прямих сонячних променів. За показанням значення рН при застосуванні хлорзмістовної хімії в басейнах треба стежити регулярно, при відхиленні показника обов'язкове його коригування перед використанням препаратів з вмістом хлору. Допустимий рівень рН лежить в перед 7,2-7,6. Застосування AquaDoctor C60 ( C60 -T ) не залежить, від покриття усередині басейну, будь то мозаїка зі скла, плитка з кераміки, сталь, скловолокно або плівка ПВХ або вінілова. Перед додаванням хімікату в басейн розведіть його в спеціальній ємності в невеликому об'ємі води, або додайте його в дозатори, Хлорінатор на плаву.

   Дозування.

   Для шокової, первинної обробки потрібно змішати препарат Аквадоктор С60 в певної ємності, наповненою водою таким чином - 20г засоби ( 1 табл. С60 -Т ) на 1м3 води. Утворену суміш потрібно вилити на поверхню води в басейні і задіяти систему фільтрів на 6-8 годин. Процес купання після шокової обробки рекомендуємо починати не раніше ніж через 10 годин, обов'язково вимірявши рівень вільного хлору і показник рН за допомогою тестера. Зазвичай намагаються провести первинну фазу обробки ввечері, а вранці басейн вже готовий до прийому відвідувачів. Шокову - первинну обробку, потрібно провести при відкритті сезону купання і обов'язково повторювати через кожні 1,5/два місяці, так само не забувати це робити після опадів і достатньому забрудненні басейну.

   При регулярній обробці треба змішати хлорзмістовний хімікалій Аквадоктор С60 в окремому відрі з водою співвідношенням 2 ​​- 3г на 1м3 води (або 1-2 таб. С60 -Т на 10м3 води). Цей розчин вилити по периметру в воду, включити фільтр на 1-2 години. Таку обробку проводите один раз на 3-4 дні. Не забудьте простежити за показником хлору - його обсяг обов'язково тримати від 0,3 до 0,6 мг/л. Рівень вільного хлору підвищується на 0,1 мг/л якщо змішати приблизно 2г порошку на 1м3 води. Пропоновані тут норми застосування препарату AquaDoctor C60 носять рекомендаційний характер, вони зменшуються або навпаки збільшуються, це залежатиме від місця розташування вашого басейну, кількості відвідувачів і перепадів температури води. Своєчасно стежте за показниками якості води, використовуючи тестер.

   Щоб не зіпсувати декоративне покриття басейну остерігайтеся прокидання сухого хімікату в воду, або якщо він розчинений не повністю. Різні хімічні засоби та препарати для води басейну змішуйте в різних ємностях. Це дуже важливо тому, що при вступі в реакцію С60 (С60 -Т) з кислотними речовинами утворюється отруйний газ. Розчиняйте сухий хлор, додаючи його в ємність з водою. Не слід насипати у відро препарат, а тільки потім додавати воду. Зберігання забезпечте далеко від дітей! Якщо препарат випадково потрапив в очі, промивайте водою 10-15 хв і негайно звертайтеся до лікаря. При проникненні в шлунок, треба пити воду у великому обсязі і дуже швидко вдатися до лікарської допомоги. Зберігати хімію потрібно в провітрюваному місці в добре закритій тарі. Захищати від сонця.

   Термін придатності сухого засобу 3 роки. Фасовка виконана у відра по 1кг/4кг/5кг/50кг.

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
448 грн
473 грн
2043 грн
1714 грн
17024 грн
18126 грн