Фільтр пісочний Kripsol GT

8091 грн
в наявності
Серед великого числа фільтрів, найбільш поширені піщані фільтри, одним з представників яких є Kripsol GT.
  • Характеристики

   Механічний спосіб очищення води в басейнах дозволяє забезпечити ідеальний рівень чистоти і прозорості води. Серед великого числа фільтрів, найбільш поширені піщані фільтри, одним з представників яких є Kripsol GT.

   Популярність пісочних фільтрів пов'язана з тим, що вони ефективно очищають воду, прості при використанні, не вимагають спеціального догляду і дуже компактні за розмірами. Принцип роботи піщаного фільтра для басейнів Kripsol GT полягає в наступному - за допомогою вбудованого насоса з дна басейну закачується вода, яка проходячи через кварцовий пісок всередині апарату, залишає дрібні забруднення або небажані домішки на ньому. Очищена вода пройшовши крізь верхній клапан повертається назад в штучне водоймище.

   Конструкція включає наступні елементи:

   • фільтрувальна бочка - зроблена з високоякісного пластику, що дозволяє захистити фільтр від пошкодження та інших негативних явищ. Знизу розташовані дренажні пристрої, крізь них очищена вода відводиться назад в басейн. Фільтрація відбувається через фільтрувальний матеріал у вигляді кварцового піску, який засипається в бочку фільтру, саме тому фільтр носить назву пісочний;
   • шестипозиційний вентиль - служить для зручного регулювання режиму роботи - його включення, виключення, ущільнення і промивка піску, консервації пристрою на зиму і рециркуляції;
   • насос - служить для закачування вимагає очищення води;
   • манометр - відстежує тиск в системі.

   Висока ефективність очищення води за допомогою Kripsol GT може бути досягнута тільки якщо за добу крізь нього пройде 2, 5 об'єму води басейну, не варто також забувати про те, що вода вимагає дезінфекції. Місце розташування пристрою Кріпсол потрібно вибирати не більше десяти метрів від басейну. Його промивка проводиться не рідше разу за два тижні, займає вона за часом близько шести хвилин.

   Фільтри Kripsol GT з'явившись на ринку, міцно утримують лідируючі позиції в порівнянні з іншими фільтруючими агрегатами, крім усього мають гарне співвідношення ціна - якість. Ці фільтри економічні, екологічні, правильне рішення при виборі очищувача води в басейнах.

   Призначаються для приватних і невеликих комерційних басейнів. При використанні у великих комерційних басейнах, їх число підбирається індивідуально. Кварцовий або скляний пісок як фільтруючий елемент в комплекті поставки не передбачений, його набувають окремо.

   Гарантія 1 рік.

    

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
Діаметр фільтра Площа фільтрації З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску
400 мм 0,13 м2 1 1/2" 6 м3/год 50 кг
8091 грн
500 мм 0,19 м2 1 1/2" 9,5 м3/год 100 кг
10326 грн
600 мм 0,28 м2 1 1/2" 14 м3/год 125 кг
10558 грн