Фільтр пісочний Kripsol GL

13297 грн
в наявності

Піщані фільтри для басейну іспанського виробника Kripsol GL призначені для очищення води від механічних домішок і суспензій органічного походження,...

  • Характеристики

   Піщані фільтри для басейну іспанського виробника Kripsol GL призначені для очищення води від механічних домішок і суспензій органічного походження, є частиною фільтрувальної системи, так як виступають прекрасним засобом підготовки води в басейнах.

   Такі пристрої найбільш часто використовуються в стаціонарних басейнах, так як невеликі за розмірами і значних витрат на їх утримання не потрібно. Фільтр Kripsol серії GL розрахований на бокове підключення, це зручно тим, що обладнання може бути компактно розміщено в невисоких технічних приміщеннях. Корпус являє собою циліндричну бочку кольору слонової кістки, виконану з технологічного пластика підвищеної міцності, що витримує високе експлуатаційне навантаження, в яку в декілька шарів засипається фільтруючий матеріал - пісок кварцовий певної фракції або скляний наповнювач. Фільтруюча ємність обладнана шестипозиційний вентилем, він активно приймає участь у виборі наступних режимів: включення і виключення, промивка фільтрувального матеріалу і ущільнення, консервація пристрій на зиму і режим рециркуляції. Манометр, який відстежує рівень робочого тиску апарату, швидко реагує на ступінь забруднення піску, підвищення тиску на манометрі свідчить про необхідність промивки піску від накопиченного бруду. Пристрій закріплено на стійкій платформі для безпечної високоефективної роботи.

   Вода потрапляє в фільтраційну ємність завдяки роботі насоса, пройшовши через фільтруючий матеріал, вона звільняється від механічних суспензій які знаходяться у воді, сепаратори, встановлені на дні бочки, дозволяють чистій прозорій воді повернутися в басейн. Залежно від обсягу чаші басейну таких циклів повинно бути декілька, тільки тоді разом з хімічними засобами захисту води можна досягти ідеально доглянутого стану басейну для оздоровчого купання.

   Висока популярність таких установок фільтрації води обумовлена дешевизною, безпекою і високою ефективністю. Їх використання здешевлює експлуатаційні витрати, що важливо для власників великих громадських та приватних комерційних басейнів. Звертаємо увагу, що фільтруючий матеріал в комплект поставки не входить, для використання фільтра його слід купити окремо.

   Фільтр укомплектований:

   • бочкою з боковим підключенням;
   • вентилем на шість позицій;
   • насосом;
   • манометром.

   Гарантія 1 рік.

    

  • Рекомендовані товари

   Фільтр пісочний Kripsol AK
   от 13844 грн
   Насос для басейну Kripsol EP
   от 12351 грн
Артикул Опис Ціна К-сть  
Діаметр фільтра Площа фільтрації З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску
400 мм 0,13 м2 1 1/2" 6 м3/год 50 кг
13297 грн
500 мм 0,19 м2 1 1/2" 9,5 м3/год 100 кг
18499 грн
600 мм 0,28 м2 1 1/2" 14 м3/год 125 кг
18466 грн