Фільтр пісочний Kripsol AK

13844 грн
в наявності

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

  • Характеристики

   Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це просте, зручне і в той же час дуже ефективне обладнання Нетреба спеціального монтажу, розраховане на певний об'єм води і задану швидкість фільтрації.

   Багатошаровий ламінований пісочний фільтр іспанського виробництва Kripsol серії АК прекрасний пристрій для фільтрації води в громадських і комерційних басейнах різної величини. При його виготовленні були використані сучасні технологічні матеріали та інноваційний підхід при конструюванні форми і принципу роботи.

   Виготовлений з зеленого армованого скловолокном пластика з основою з поліефіру в чорному кольорі, такий високоякісний, стійкий до корозії матеріал дозволяє апарату ефективно функціонувати навіть у солоній воді, і у воді, знезараженою басейновою хімією. На поліефірній кришці встановлена дюймова запобіжна пробка з продувальним вентилем. Корпус обладнаний чотирнадцятьма різьбовими шпильками. Установка здійснюється за допомогою двох підйомних кілець. Всередині пристрою є дюзи. Оглядові люки дозволяють стежити за рівнем забруднення пристрою. Додатково передбачені тридюймові дренажні отвори для спуску води із заглушкою.

   Для чергування режимів фільтрації є шестипозиційний кран. Насос закачує воду в бочку під певним тиском (насос в поставку не входить), проходячи крізь скляний фільтруючий матеріал або кварцовий пісок фракції 0,4 - 0,8 мм вода очищається, залишаючи наявні в ній домішки в товщі фільтра. На весь представлений модельний ряд фільтруючих агрегатів Kripsol АК встановлені датчики тиску - манометри для контролю забруднення фільтруючого матеріалу і своєчасного його очищення.

   Головні переваги пісочного фільтра для фільтрації води в басейні Kripsol АК:

   • висока якість матеріалу конструкції;
   • доступність за ціною при високій ефективності;
   • підходять для чищення будь-яких басейнів, для великих - кількість фільтрів підбирається індивідуально;
   • фільтрує великі частини сміття;
   • безпеку, простота, зручність при використанні.

   Завдяки тому, що Kripsol АК розрахований на бокове підключення, ці фільтри розміщують безпосередньо біля басейну або в додатково передбаченому технічному приміщенні. Фільтр потребує промивання, якщо тиск на манометрі зросте до половини від початкового значення. Якщо ви хочете промити фільтр, спочатку потрібно вимкнути насос і встановити вентиль у відповідний режим. Після цього насос запустити на пару хвилин.

   Під час промивки вода у фільтрі циркулює в протилежному напрямку. Після завершення промивання потрібно вибрати режим ущільнення піску. Якісні піщані фільтри Kripsol АК здатні швидко вирішувати покладені на них завдання.

   Гарантія 1 рік.

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
Діаметр фільтра Площа фільтрації З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску
520 мм 0,21 м2 1 1/2" 10,5 м3/год 100 кг
13844 грн
640 мм 0,32 м2 1 1/2" 16 м3/год 150 кг
14840 грн
680 мм 0,36 м2 2" 19 м3/год 175 кг
20318 грн
760 мм 0,45 м2 2" 22,5 м3/год 225 кг
22476 грн
900 мм 0,63 м2 2" 31,5 м3/год 325 кг
28585 грн