Збірний басейн Atlantic Pools Esprit-Serenada

27389 грн
немає в наявності
Збірний морозостійкий басейн Atlantic Pools-Esprit Serenada круглої форми з захистом корпусу від корозії і внутрішнє вінілове покриття від УФ.
  • Характеристики

   Збірні басейни Atlantic Pools - Esprit Serenada круглої форми - гідний вибір завдяки якості, міцності, незначним витратам на утримання. Ці басейни найбільш жадані і відповідають побажанням покупців за розмірами, глибині, прослужать не менше 25років при суворому виконанні вимог по установці, демонтажу та експлуатації.

   Конструкція і матеріали збірного басейну всесезонні, його не лякає знижена температура повітря, тому розбирати його після купального сезону немає необхідності. Очевидна гідність басейнів це відсутність витрат на будівництво, незначні тимчасові терміни монтажу поверхонь басейну з обладнанням, виключно своїми силами за доданою до басейну інструкції.

   Бічна опорна поверхня басейну виконана з особоміцної сталі 0,6 мм з покриттям, що захищає від іржавіння. Характерна риса серії Esprit - збільшені до 130мм ребра каркаса і до 150мм верхні поручні. Це значно зміцнило сталевий каркас, забезпечивши максимальну жорсткість конструкції. Внутрішнє вінілове покриття ніжно блакитного кольору або у вигляді мармуру еластично, досить міцно, завдяки добавкам охороняється від УФ випромінювання.

   Модель круглої форми басейну Esprit Serenada у світло-сірих тонах з затемненій хвилею внизу вдало виділиться в ландшафті ділянки.

    

   Збірно-розбірні басейни

    

   Басейн збірний купити

    

   Збірно-розбірні Круглі Басейни Atlantic Pools-Esprit Serenada

    

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
Розмір, м Об'єм води, м3
3,66 x 1,32 12
27389 грн
4,57 x 1,32 19,5
32638 грн
5,49 x 1,32 27,9
36984 грн