Збірний-каркасний овальний басейн BestWay Hydrium Pool Titan

Артикул: BestWay 56286
1 грн
немає в наявності

Каркасний басейн BestWay Hydrium Titan Pool прекрасна альтернатива створення свого власного басейну на землі. Його великі розміри і посилені сталлю...

  • Характеристики

   Каркасний басейн BestWay Hydrium Titan Pool прекрасна альтернатива створення свого власного басейну на землі. Його великі розміри і посилені сталлю стінки, додаткові функції порівняно з меншими братами - Нептун і Посейдон, дозволяють стати ідеальним місцем для занять плаванням або сімейного відпочинку на відкритому повітрі в гармонії з природою. Жорсткі, гофровані, укріплені 0.4mm сталлю бічні стіни забезпечують стабільну міцність без зайвої ваги. Підтримують конструкцію міцні 16 см поручні по периметру басейну. Для найбільшої довговічності Hydrium Titan Pool поставляється з посиленою центральною рамою для опори, підтримки середній частині басейну, це робить його досить міцним, щоб не збирати його цілий рік! 

   Усередині басейну, класу премія 0.4mm ПВХ лайнер, верхній шар якого захищена від висихання і розтріскування, тривалого прямого впливу УФ випромінювання спеціальним покриттям. Для утримання в чистоті поверхні води в стінку агрегату акуратно інтегрований скіммер. Підключений до скіммеру через муфти насос з піщаним фільтром, дозволяє легко усунути небажані бактерії та інші приховані мікроорганізми, які утворюються у воді. Щоб полегшити доступ до води в рамках поставки з Hydrium Titan Pool йдуть сходи, висока, 122см з міцного пластику і DVD разом з докладним описом налаштування і технічного обслуговування зі сталевою стінкою. Зливний клапан дозволяє підключитися до садового шлангу під час заміни води.

   Збірно-розбірний овальний Басейн BestWay Hydrium Pool Titan для дачі

  • Рекомендовані товари