Збірний-каркасний круглий басейн BestWay Hydrium Pool Poseidon

Артикул: BestWay 56285
24300 грн
в наявності
Басейн каркасний Bestway є ексклюзивною моделлю, завдяки сталевій стінці - Hydrium Poseidon Pool. Монтується не вимагаючи фінансових вкладень
  • Характеристики

   Об'єм басейну (90%): 10990 літрів
   Розміри басейну: діаметр 366 см, висота 122 см

   Басейн каркасний Bestway є ексклюзивною моделлю, завдяки сталевій стінці - Hydrium Poseidon Pool. Монтується не вимагаючи фінансових вкладень, конструкція виробу абсолютно проста. На міцний каркас одягається високоякісна товста вінілова чаша, захищена спеціальним шаром покриття від УФ випромінювання. По краю Hydrium Poseidon Pool облаштований широкою-16см рамою зі сталі і вбудованим скіммером, що дозволяє очищати поверхню води в автоматичному режимі. Підключення зливного клапана до садового шлангу, допомагає з легкістю і користю виливати воду з басейну. Стійкість конструкції, міцні морозостійкі матеріали дозволяють не турбуватися про демонтаж басейну, його можна без побоювань залишити до наступного сезону на певному для нього місці. 

   Для установки даної конструкції особливий персонал, спеціальні інструменти, фундамент з бетону не потрібні, необхідна чиста горизонтальна поверхня, щоб уважно, переглянувши на прикладеному DVD принцип монтажу, встановити Bestway Hydrium Poseidon Pool. У комплекті сходи з міцного пластику, установка для відфільтровування води з пісочним наповнювачем, що дозволяє в результаті отримати чисту, блакитну воду, проте такий фільтр не оберігає від поширення бактерій і зелених водоростей, отже, для дезінфікування води в такому басейні необхідно використовувати більш сучасні пристосування. Вибравши для басейну зручний збиральний комплект, не складно забезпечити в ньому ідеальну чистоту.

   Збірно-розбірний круглий Басейн BestWay Hydrium Pool Poseidon для дачі

  • Рекомендовані товари