Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo

Артикул: bravo
40584 грн
в наявності
Робот-пилосос Aquabot Bravo для очищення відкритиx/закритих басейнів з будь-якими покриттями і будь-якої форми, площа до 80 кв.м. Автоматичний режим.
  • Характеристики

   Будь-який басейн потребує догляду. Чистити його вручну важко і непросто. Використання пилососа набагато полегшує завдання. Придуманий перший пилосос для басейну був давно, перші з них пересувалися вручну і були слабо ефективні. Розробники ізраїльської компанії "Aquatron Robotic Systems" виробили технічний прорив, придумавши серію роботів-прибиральників для очищення басейну. Роботи Aquabot серії Bravo високоінтелектуальна система дозволяє чистити будь-які басейни самостійно, без участі людини. Ціна на робот-пилосос в місті Київ відповідає його якісним характеристикам, а це завжди прозора і безпечна вода для відвідувачів.

   Автоматичні пилососи для басейну що з'явилися на ринку це сучасні повністю автоматизовані агрегати, які швидко і легко справляються з чищенням стін, дна, фільтруючи верхні/нижні шари води в чашах всілякої форми і розміру. Робот-пилосос Bravo самоврядний апарат, що не вимагає спеціальної установки і постійного контролю. Він працює автономно і не підключається до фільтраційної системи. Пилосос Aquabot Bravo оснащений мікропроцесором, в який зашитий алгоритм роботи. Варто тільки включити робот Bravo, і він тут же сканує ватерлінію і рельєф стін. При виявленні проблемного місця - слизька стіна або жирна пляма, робот пилосос для басейну Aquabot Bravo збільшує швидкість і швидко покидає цю ділянку. Це простий в застосуванні пристрій за короткий час з успіхом справляється з великою площею прибирання.

   Пилосос для басейну Bravo комплектується перетворювачем-трансформатором 220v/12v, візком транспортування для пересування та зберігання пилососа і перетворювача, герметичним плаваючим кабелем 18м, щіткою-валиком для чищення поверхонь. Споживана потужність 120W. Швидкість фільтрації - 16куб.м/год.

   Aquabot Bravo працює на будь-яких поверхнях, форма чаші для нього не є принциповою. Опустивши у воду, він виконає повну чистку. Пересувається робот на гнучких прогумованих гусеницях, за ним тягнеться ізольований водонепроникний електричний кабель, його кінець вказує на те, в якому місці зараз працює робот.

   Аквабот Браво облаштований обертовими щітками (валики), прибирають наліт бруд зі стін і дна, сильний насос перекачує брудну воду крізь фільтр-мішок, повертаючи назад у водоймище абсолютно чистою. За допомогою тиску насоса, робот-прибиральник притискається до поверхні, що очищається, завдяки чому щітки мають щільний контакт з поверхнею, що очищується.

   Щільний двошаровий фільтр-мішок, який повністю покриває внутрішню поверхню сміттєзбірника, захищає його від викиду частинок бруду у воду. Він здатний утримати частини сміття розміром до 2мк. Фільтр багаторазовий і не пошкоджується від частого чищення і навіть прань. Якщо фільтр мішок потрібно замінити, він представлений за оптимальною ціною в нашому магазині.

   За допомогою підводного робота-пилососа bravo 15-ти метровий басейн робочою площею 80м очищається приблизно годину. Пилососи Аквабот Браво управляються системою Aqua Smart, в одному робочому режимі - стінки/дно. Зануривши прилад у воду, увімкніть його та очікуйте закінчення роботи, поки він зупиниться в певному місці.

   Переваги робота пилососа Aquabot Bravo для басейну:

   - Забезпечена циркуляція води та її швидке якісне очищення;
   - Зниження споживаної електроенергії на прибирання;
   - Довговічність механічних частин апарату;
   - Зменшення використання хім.реагентів для води до 30%.

   Робот пилосос для очищення басейнів Aquabot Bravo представлений у нашому інтернет-магазині Хомробот. На кожну покупку видається офіційна гарантія на роботу на протязі року.

   Гарантія 2 роки або 300 робочих циклів.

   Технічні характеристики:

    

    

  • Рекомендовані товари

  • Комплектація продукту

    Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo

    Трансформатор 

    Кабель довжиною 18 метрів

    Візок для траспортування та зберігання

   Інструкція користувача, гарантійний талон