Робот пилосос для басейну iRobot Mirra 530

Артикул: mirra530
39900 грн
в наявності
Пилосос робот iRobot Mirra 530 автоматичний помічник в обслуговуванні приватного басейну до 80 кв.м. Плаваючий кабель 18метрів.
  • Характеристики

   Приватний басейн є прекрасним і корисним атрибутом заміського життя. Однак догляд за водою, очищення поверхонь не зовсім приємне заняття. Складні сучасні системи фільтрації, хімічні реагенти, компанії спеціалізуються на збиранні, не найдешевше і зручне рішення проблеми. Найбільш простий і ефективний спосіб підтримки басейну в порядку є покупка автоматичного пилососа.

   Корпорація iRobot зовсім недавно вийшла на світовий ринок з дивною пропозицією-новітнім поколінням роботів для очищення басейну-iRobot Mirra.

   Підводний пилосос для басейну IRobot Mirra 530 - це робот, самостійно і автономно працюючий, здатний провести очищення всієї водної споруди без участі людини. Він вичищає дно, ватерлінію і стінки, сходинки. Відфільтровує до 260 л води за хвилину. Робот Mirra за допомогою інтелектуальної системи навігації iAdapt Nautiq Responsive Cleaning, внутрішньої системи датчиків і гіроскопів проводить оцінку розмірів, що очищається. Система навігації будує алгоритм пересування так, щоб апарат обійшов кожне місце по два - три рази, щоб досягти ідеального результату.

   Для використання робота не вимагається попередньої підготовки, просто опустіть виріб у воду і включіть кнопку «Clean», це досконале, нове досягнення робототехніки і штучного інтелекту все зробить з дивовижною ретельністю. Пилососи IRobot Mirra обладнані щетинистою турбощіткою, за допомогою її швидкісного обертання поверхні вичищаються з дивовижною швидкістю. Найпотужніша турбіна за допомогою нижніх всмоктувальних отворів втягує воду зі сміттям, а обладнаний багаторазовий фільтр затримує в собі часточки бруду. Робот збирає як великі частини сміття такі як листя і дрібні-пилок рослин, бактерії і всі частинки величиною 2мікрона.

   Робочої потужності його турбіни вистачає, щоб присмоктатися до вертикальних стінок і вільно переміщатися по ним. Таким чином, цей робот легко справляється з усуненням забруднень на всіх поверхнях від ватерлінії до дна. Живлення від мережі в 220Вольт Mirra 530 здійснюється за допомогою герметичного плавучого кабелю 18м в довжину. Після відпрацювання циклу електронний пристрій зупиняється і вимикається.

   Роботи-пилососи для басейнів iRobot Mirra-530 за один цикл проходять по поверхні більш ніж 30 на 30 метрів. Продуктивність їх роботи залежить тільки від довжини силового кабелю. PVA колеса дають прекрасне зчеплення на мокрих слизьких поверхнях басейну з кераміки або вінілу. Додаткові контейнери для сміття використовуються для очищення великих або досить забруднених басейнів. Пересувний візок полегшує транспортування робота від басейну до місця для зберігання (в комплект поставки не входить).

   Гарантія 1 рік.

   Купити пилосос для басейну просто в інтернет-магазині "Хомробот" за прийнятною ціною і з доставкою по Києву та містах України. Професійні продавці компанії готові відповісти на питання, що цікавлять. Наші покупці дають самі позитивні відгуки на даний вид техніки, вона надійна, довговічна і безпечна в роботі.

   робот пилосос для басейну iRobot Mirra 530

    

   Технічні характеристики:

  • Рекомендовані товари

  • Комплектація продукту

    Робот пилосос для басейну iRobot Mirra 530

    Контейнер для сміття з фільтром тонкої очистки

    1 Щітка

    Трансформатор

    Плаваючий кабель довжиною 18 м

    

   Інструкція користувача

   Гарантійний талон