Тепловий насос для басейну Fairland Pioneer

52668 грн
немає в наявності
Тепловий насос для басейну Fairland Pioner, розрахований на 20-150кв.м. площі-з повітряним теплообмінником для добування енергії з повітря.
  • Характеристики

   Тепловий насос для басейну Fairland Pioner, розрахований на 20-150кв.м. площі-з повітряним теплообмінником для добування енергії з повітря. У нього впроваджена фірмова технологія HP-BOOSTER, яка базується на використанні електронного розширювального клапана, за допомогою якого дуже точно регулюється потік газу. Це робиться для того, щоб забезпечувати в системі охолодження постійний перегрів, саме тому за допомогою технології HP-бустер забезпечується найвищий ККД незалежно від робочої температури, у порівнянні з найбільш поширеним термостатичним клапаном розширення або капілярними трубками. Так, споживаючи 1 кВт електроенергії, апарат виробляє до 7 кВт теплової енергії.

   HP-BOOSTER подовжує роботу компресора, підвищує ефективність роботи системи. Відтавання паморозі, яка може з'являтися на випарнику, відбувається за допомогою зворотного циклу, тому працездатність насоса однакова навіть при температурах нижче 0 ° C. Використовуючи як джерело тепла довколишнє повітря, теплові насоси типу «Повітря - Вода» показують відчутну ефективність від застосування при температурі навколишнього повітря вище, ніж 10 градусів.

   Вигода від використання теплової системи Fairland:

   • економічність. Насос використовує енергію набагато ефективніше інших нагріваючих систем, при цьому вони володіють найвищим ресурсом, термін їх служби 50 - 100років з інтервалами на обслуговування через 15 - 25років.
   • доступність і невибагливість. Можна встановити в будь-якому місці, без обмежень. Його працездатність не залежить від перепаду тиску газу, примх погоди, тарифів і багато іншого.
   • екологічність. Підігрів тепловим насосом - екологічно чистий спосіб. Ця установка допоможе заощадити кошти і на енергоресурси і не вплине на здоров'я користувачів.
   • універсальність. Здатні виробляти велику кількість тепла, і працювати для охолодження приміщення. У літній час надлишок тепла можна направити на підігрів води басейну;
   • безпеку. Виріб не використовує джерел відкритого вогню і палива у вигляді небезпечних газів або різноманітних сумішей. Складові елементи його конструкції сильно не нагріваються, відсутня можливість загоряння легко займистих матеріалів. Зупинка насоса не може привести до несправностей.

   Технічні характеристики:

   Технічні характеристики Тепловий насос для басейну Fairland Pioneer

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
тільки тепло 52668 грн
тепло/холод 52668 грн
тільки тепло 67688 грн
тепло/холод 67688 грн
тепло/холод 85500 грн
тепло/холод 122265 грн
тепло/холод 151905 грн