Тепловий інверторний насос Fairland IPHC (тепло/холод)

80114 грн
в наявності
Тепловий насос Fairland IPHC призначений для нагріву або охолодження води в басейнах будь-якого типу, приватних або громадських.
  • Характеристики

   Тепловий насос Fairland IPHC призначений для нагріву води в басейнах будь-якого типу, приватних або громадських.

   Під час відпочинку в басейні є бажання відчувати себе комфортно, для цього необхідно, щоб вода була приємною для тіла температури. Теплові насоси Fairland дозволяють зберігати необхідну температуру води незалежно від сезону року або погодніх умов.

   Fairland IPH - єдиний тепловий інверторний насос, що володіє класом ефективності А. Коефіцієнт переробки теплової енергії Fairland IPH - на 50-70% вище, ніж у звичайних теплових насосів для басейну.

   За допомогою повноінверторної технології, яка впроваджена в даний пристрій, відбувається адаптація теплового насоса в залежності від оточуючих умов.

   Особливості повноінверторних теплових насосів Fairland:

   - Висока енергетична ефективність 1 кВт електрики = 6 кВт тепла;

   - При роботі даного пристрою немає необхідності у використанні будь-якого палива або хімічних реагентів;

   - При досягненні бажаної температури води, насос запускає тихий, економний режим, при якому скорочується витрата електрики та рівень шуму;

   - Низький рівень шуму, при економному режимі 22,8 дБ, без втрати потужності;

   - Низький рівень енергоспоживання;

   - Робочий діапазон температур від -7 ° С до + 43 С;

   - Плавний запуск пристрою, напруга піднімається поступово від 0 А до потрібної межі. Що забезпечує безпеку системи від різких перепадів електричної енергії;

   - Широка система регулювання потужності відповідно до вимог до підігріву;

   - Використання теплового насосу при максимальній продуктивності при низькому енергоспоживанні;

   - Коефіцієнт полноінверторних насосів досягає до 16,4. Якщо порівнювати коефіцієнт звичайних теплових насосів Fairland або інших виробників, він відповідає рівню 6.4-4.9.

   Різноманітність моделей дозволить підібрати агрегат, що підходить під різні обсяги басейнів - від 50 до 120 м куб.

   Монтаж і управління тепловими насосами Fairland IPHC

   Підключення і установку насосу необхідно виробляти детально вивчивши інструкцію, яка входить в комплектацію кожної моделі. Установка насосу проводиться поза приміщення біля стіни таким чином, щоб був доступ повітря до кожної сторони пристрою. На корпусі приладу є муфтові входи і виходи для труб, діаметр яких 50 мм. Вони необхідні для підключення до системи басейну. Насос повинен завжди бути підключений до мережі 220 Вт.

   На самому насосі є вбудована цифрова панель, через яку і здійснюється керування приладом. За допомогою даної панелі з ЖК екраном ви можете задавати необхідні параметри підігріву води, вибирати цикл роботи і інші опції.

   Корпус виготовлений з нержавіючого алюмінієвого сплаву, не піддається корозії, можна розміщувати на вулиці на тривалий час. Основні вузли системи Fairland IPH - це сталь, яка не іржавіє, пластик PVC і титан.

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
80114 грн
62714 грн
96883 грн
84106 грн
166952 грн
211970 грн
258751 грн
468589 грн
887609 грн