Робот Полотер iRobot Braava Jet 240

Артикул: braava 240
5555 грн
в наявності
Новий робот підлоготер 2016 року - IRobot Braava Jet 240 вирішить проблему брудних підлог в невеликих приміщеннях, таких як кухня і ванна кімната.
  • Характеристики

   Новий робот підлоготер 2016 року - IRobot Braava Jet 240 вирішить проблему брудних підлог в невеликих приміщеннях, таких як кухня і ванна кімната. Призначений для вологого прибирання і сухиого на підлогах твердого покриття.

   Підлогонатирач iRobot® Braava Jet ™ чистить від бруду і плям у важкодоступних місцях, наприклад, під кухонними шафами і навколо туалету. Просто прикріпіть до Braava очищуючий Pad (панель) і робот автоматично вибирає мокру чистку, вологе або сухе прибирання. Braava Jet, що означає струмінь, призначений для очищення твердих підлог.

   Розумний

   Чистить підлоги за ефективною, систематичною схемою: Braava Jet ™ миє і мете невеликі приміщення, наприклад, ванні кімнати і кухні.

   Грамотна конструкція з правильним дизайном, потрапляючи в обмежений простір легко в ньому орієнтується. Завдяки своїм компактним розмірам і квадратної форми, Braava Jet добирається в труднодостпні місця, такі як, навколо туалету і іншої сантехніки, в кутах, під низькими меблями.

   Ефективно очищає навколо всіляких перешкод: робот-підлоготер Braava 240 пам'ятає перешкоди, там де він вже їздив і уповільнює свій хід, м'яко торкаючись до них, під час очищення дбайливо проїжджає уздовж меблів, стін, вазонів та торшерів.

   Не під'їжджає близько до сходів та інших обривів. Braava Jet 240 не заїжджає на килими, щоб не зіпсувати їх вологою.
   Знає свій шлях назад: роботизований підлоготер повертається в те місце, звідки почав свою роботу, після закінчення циклу очищення.

   Знає, коли відключитися: робот підлоготер iRobot Braava автоматично вимикається після циклу прибирання або ж коли він стикається з будь-якої проблемою.

   Простий

   Просто підключіть до Робота-Підлоготера очищувальну панель (Pad) та натисніть CLEAN: iRobot Braava Jet 240 ™ автоматично вибере правильний метод очищення, заснований на типі покриття підлоги. Вибирає тип прибирання: мокрою "шваброю", вологе протирання або сухий тип, підмітання.
   Робот-підлоготер чистить підлогу тільки там, де ви хочете. Щоб створити невидиму межу, скористайтеся віртуальною стіною Virtual Mode Wall®. Це дозволить тримати Braava Jet 240 в приміщеннях без дверей, наприклад, в кухні або передпокою.

   Щоб зняти панель з ганчіркою, необхідно лише натиснути кнопку, c легкістю натиснути на Pad. Ви ніколи не будете чіпати бруд або пісок на чистячій панелі від початку до кінця.
   Легко зберігати. Компактні габарити Робота-Полотера iRobot займуть min місця для зберігання.
   Безшумна робота. Braava 240 не порушить гучними звуками ваше повсякденне життя під час прибирання.
   Надзвичайно портативний. Легка конструкція має зручну ручку для зручності транспортування.

   Очищення

   Цілеспрямоване розпилення рідини на бруд і плями розм'якшує їх. Полотер шукає перешкоди на своєму шляху, перш ніж розпорошувати рідину, тим самим захищаючи меблі, стіни, килимові покриття від вологи.
   Обережно чистить підлоги. Вібруюча чистяча голівка м'яко знищує засохлі плями і бруд.
   Миє і підмітає всі тверді покриття: дерев'яні підлоги, паркет, ламінат, плитку, лінолеум.

   У комплекті до пристрою йдуть змінні накладки 3-х видів:

   1) Накладки для мокрого очищення блакитного кольору, для ретельного очищення бруду і плям. З миючим засобом, яке активується при намоканні накладки. Після прибирання залишає свіжий і чистий аромат.
   2) Накладки для вологого очищення помаранчевого кольору. Використовуються для щоденного прибирання, змітають пил і бруд. Накладка з миючим засобом, яке активується при попаданні на неї вологи. Аромат свіжості і чистоти.
   3) Накладки для сухого прибирання білого кольору. Збирають пил, бруд, волосся, вовну тварин.

  • Рекомендовані товари

  • Комплектація продукту

   •  Робот підлоготер iRobot Braava Jet ™ 240
   •  Літій-іонна батарея
   •  Зарядний пристрій
   •  2 серветки для мокрого очищення
   •  2 серветки для вологого протирання
   •  2 серветки для сухого чищення
   •  інструкція
   •  1 рік гарантії на iRobot Baraava, 6 місяців гарантія виробника на батарею