Миючий пилосос робот iRobot Scooba 450

Артикул: 450
15999 грн
немає в наявності
Миючий пилосос робот iRobot Scooba 450 - для якісного автоматичного прибирання твердих (НЕ килимових) підлогових покриттів
  • Характеристики

   Високоінтелектуальний продукт компанії iRobot-одна з останніх моделей миючого робота прибиральника Scooba 450. Це апарат зі скребковою функцією очищення жорстких підлогових покриттів. Процес підготовки до роботи простий-потрібно заправити бак, задіяти кнопку «Прибирання», і програмно керований робот Scooba виконає роботу.

   Основні переваги робота пилососа iRobot Scooba 450:

   • надзвичайно простий і зручний при використанні;
   • очищає будь-які види твердих поверхонь;
   • корпус низький-9 см, легко пересувається під меблями;
   • не впаде зі сходинок і іншої висоти;
   • забезпечений системою «антиплутанина»;
   • працює до півтори години на циклі зарядки, при цьому прибере до 60 кв.м.


   Модель Scooba 450 - прекрасний варіант, для тих, хто хоче жити в чистоті без зайвих витрат часу і сил на прибирання. Використання миючого робота Scooba 450 забезпечить максимальну ефективність прибирання, завдяки особливості - ексклюзивної технології первісного замочування і трьохетапного процесу чистки.

   Професійний технологічний підхід до прибирання підлог iRobot Scooba реалізований в процесі трьох-етапного очищення твердих підлогових покриттів, це істотно підвищило ефективність і кінцевий результат.

   Принцип роботи полягає в наступному

   Цикл № 1. Підмітання і попереднє змочування водою або мийними засобами: Scooba 450 прибирає брудні частинки сміття, розпорошуючи на покриття тонким шаром воду або спеціалізовану рідину для очищення підлогових покриттів від виробника iRobot, для того, щоб пом'якшити тверді налиплі забруднення.

   Цикл № 2. Відшкрябування поверхонь за допомогою вакуумування: щітка-скребок за допомогою обертання понад 600 обертів на хвилину видаляє налиплий бруд, вакуумний механізм всмоктує воду разом з брудом, прибравши з підлоги максимальне число бактерій, вірусів.

   Цикл № 3. Остаточне чищення, сушіння поверхні: Робот Scooba на останньому етапі всмоктує залишки води і завершує збирання.

   Застосування миючого пилососа iRobot Scooba 450 оптимально на тих поверхнях, які зазвичай миються за допомогою мокрої ганчірки та швабри-плитка, лінолеум, вініл, мармур, камінь, герметичний паркет. Дана модель iRobot-а миє тільки чистою водою, використана вода збирається в спеціальній ємності.

   Особливості використання:

   Для початку циклу очищення просто заповніть водою, призначену для неї ємність, встановіть пристрій на підлогу і натисніть кнопку «Прибирання». Скуба 450 надзвичайно простий у застосуванні з самого початку до кінця, заповнення та звільнення бака для води відбувається за лічені секунди.

   Два програмованих цикла прибирання: повний 40-а хвилинний; скорочений 20-ти хвилинний для порівняно невеликих площ.

   Проста чиста вода основний компонент для чистого прибирання, для більш ґрунтовного чищення і захисту від бактерій рекомендуємо використовувати воду зі спеціальним миючим засобом Scooba.

   Магазин робототехніки "Хомробот" займається реалізацією не тільки оригінального обладнання від відомих виробників, але і витратних матеріалів до них. Купити високоякісні товари можна на цьому сайті, не виходячи зі свого будинку.

   Спеціальне обладнання-обмежувач Virtual Wall ® допомагає обмежити місце перебування робота всередині кімнати, не дозволяючи переміщатися в місця, на яких прибирання не потрібне.

   Модель робота Scooba 450 адаптована до обмежувачам серії Roomba Virtual Wall, фірмовим акумуляторам і пристроям підзарядки. Кнопка «Довідник», звуковий супровід російською мовою режиму роботи, допомагають тримати під контролем весь процес прибирання. Чистяча знімна голівка дозволяє легко забезпечити доступ до механізму кистей-шкребка для своєчасного очищення пристрою.

   Технології «iAdapt» забезпечує максимально повне покриття поверхні за допомогою спеціальних датчиків. Система iAdapt вдосконалена для очищення мокрої підлоги для вибору оптимального проміжку часу між послідовними проходами по підлоговому покриттю, для повного і ефективного охоплення прибирання території. Заповненого водою бака достатньо для чистки 28 кв.м. поверхні.

   Гумова полегшена конструкція бампера Scooba 450 допомагає уникнути пошкодження меблів. Вбудовані сенсори дозволяють обходити килими та покриття з ковроліну, а так само сходи та інші інші зміни висоти.Компанія «Хомробот» давно на ринку роботизованої техніки, у нас є постійні покупці, їхні відгуки про пристрої тільки позитивні. Гарантійний термін 1 рік + 2 роки сервісного обслуговування. Доставка по Києву і Україні, зручним для Вас способом.

   Гарантія 1 рік + 2 роки безкоштовного сервісного обслуговування.

    

   Технічні характеристики:

  • Рекомендовані товари

  • Комплектація продукту

   Миючий пилосос робот iRobot Scooba 450:

    Акумулятор iRobot Roomba 3000mA

    

    

    

    

    - Блок живлення iRobot Roomba 220v

    

    

    

    

    - Віртуальна стіна iRobot Roomba - (2 батарейки клас С - входять)

    

    

    

    

    - Миючий засіб iRobot Scooba