Миючий робот пилосос iRobot Scooba 450Робот пилосос iRobot Scooba 450 належить до числа самих продуктивних, ефективних електронних мийників підлоги в світі. Апарат призначений для проведення вологого прибирання, він компактний, зручний, прекрасно себе показав за рахунок використання нових технологій, інноваційних рішень компанії iRobot (США). Миючий Scooba 450 успішно прибирає кахельну плитку, лінолеум, ламінат. Хімія однойменної серії ефективно видаляє бруд з поверхонь, одночасно дезинфікуючи їх. 

  

 

Виділимо наступні принади робота пилососа iRobot Scooba 450:  

Миючий пилосос

• продуктивно прибирає великі площі, бака з водою достатньо для очищення 30 м2;

• брудна ділянка обробляється приладом кілька разів до повного очищення;

• кілька сенсорних пристроїв забезпечують швидку орієнтацію в просторі;

• для проходження перешкод застосована технологи iAdapt;

• від падінь прилад оберігають датчики висоти;

• поверхні, покриті ковроліном, автоматично визначаються, виключаються з ділянки для прибирання;

• пристрій розрахований  на два режими роботи: прибирання швидке і повний цикл;

• функція віртуальна стіна, обмежує робочий простір;

• доступне, зручне управління.

Робот пилосос з функцією миття iRobot Scooba 450 в роботі використовує багатоступеневу технологію «Three - Cycle Cleaning Process» добре показав себе на інших пристроях. Вся робота полягає в зборі пилу, невеликих частинок бруду, розбризкуванні мильного розчину, усунення за допомогою скребка і щітки застарілої грязі, наведенні остаточної чистоти.

Використовуючи принцип роботи попередніх моделей, робочі механізми цього приладу зазнали значних змін, він став ближче до серії Roomba, повторюючи її конструктивні особливості - положення кнопок управління, індикаторів, ручок. До того ж пристрій для підзарядки, акумулятор, віртуальні стіни 450-й повністю сумісні з подібними інструментами Roomba, це дуже зручно.

Як і інші моделі, корпус робота-пилососа Scooba 450 виконаний в круглій формі. Його висота 9,5 см, а діаметр 36см. Своїм видом робот здається краще попередників, пластик чорний, глянсовий, блакитний кант вдало поєднується з дизайном кнопок, індикаторів.

Таким чином, новий миючий робот поєднує в собі високу якість прибирання, сучасний стильний дизайн, який освіжить інтер'єр будь-якого житла.

Пилосос робот миючий

 Що в коробці:

- сам миючий робот Scooba 450;

- акумулятор;

- блок живлення;

- миючий засіб для iRobot Scooba;

- інструкція;

- гарантійний талон.

Всі статті