Пилосос миючий Karcher PUZZI 10/1 Super

Артикул: 1.100-131.0
19999 грн
немає в наявності
Текстильні покриття на будь-яких виробах може відчистити Пилосос миючий Karcher PUZZI 10/1 Super з розширеним спектром можливостей.
  • Характеристики

   Пилососи мийні Puzzi 10/1 Super знаменитої компанії Karcher очищають різноманітні тканинні поверхні. Їх виділяє серед інших виробників найвища надійність, розширений спектр можливостей. Висока ручка дозволяє оператору під час роботи перебувати в зручному положенні і проводити очищення не втомлюючись. Для зручності, робочий шланг, що подовжують трубки з насадками кріпляться на самому апараті, тому його легко переносити всього однією рукою. Підлогова насадка регулюється спеціальною рукояткою. Професійного типу мийна головка домагається продуктивності за площею захоплення на 25% вище, ніж попередні варіанти моделі.

   Механізм Керхер PUZZI 10/1 SUPER облаштований насосно-турбінним пристроєм на опорах з гуми, баком для заповнення брудною водою що зщнімається. А ємність з чистою водою і вбудованим фільтром, дозволяє не зупинятися на перерву і оберігає насос від бруду. Надійний, невеликий бункер з міцної пластмаси відрізняє пристрій легкістю в пересуванні. Достатня маневреність миючого пилососа створюється двома великими колесами і обертаючими роликами. За допомогою ручної насадки чистяться меблі, стільці крісла, салон автомобіля. Всі насадки продуманого профілю - розтруб, це допомагає створювати рівномірне всмоктування на поверхнях, домагаючись низької залишкової вологості. Особливо зручний для застосування в роботі клінінговим підприємствам.

   Технічні характеристики:

  • Рекомендовані товари

  • Комплектація продукту

   Пилосос миючий KARCHER PUZZI 10/1 Super

   Всмоктуючий шланг з интегр. підводкою води, 2.5 м.

   Зручна ручка з клавішею.

   Подовжувальна трубка, алюміній.

   Плитка на насадка для хімчистки.

   Ручна насадка для хімчистки.

   Фіксатор для ручної насадки.

   Бак для брудної води, знімний.

   Бак для чистої води, інтегрований.

   Захисний фільтр.

   Підвіска для кабелю.