Робот пилосос iRobot Roomba 980 HEPA

Артикул: 980
16999 грн
в наявності
Новий, ще більш розумний робот пилосос iRobot Roomba 980 зробить Ваші підлоги ідеально чистими у всьому будинку, тільки натисніть кнопку.
  • Характеристики

   Новий, ще більш розумний робот пилосос iRobot Roomba 980 зробить Ваші підлоги ідеально чистими у всьому будинку, тільки натисніть кнопку.

   Розумний

   - Новий iRobot Roomba 980 буде прибирати до тих пір, поки очищення не буде виконане до кінця, пилососить всі поверхні у Вашому домі протягом 2-х годин, при необхідності самостійно подзаряжается і знову продовжує прибирання.

   - Очищає всі покриття у Вашому домі: iAdapt2.0 Навігація з візуальною локалізацією дозволяє Roomba 980 ефективно і легко визначати всі рівні інтер'єру у Вашому домі і стежити за їх розташуванням. iRobot Roomba 980 створює карту приміщення, використовує повний набір датчиків, розпізнає предмети інтер'єру і розташування меблів.

   - Не впаде вниз по сходах. Датчики перепаду висоти дозволяють уникати сходів і інших небезпечних обривів.

   Простота у використанні

   - Підключитися до робота можна в будь-якому місці. Додаток iRobot HOME App дозволяє Вам включати прибирання і програмувати пилосос дуже легко і просто, навіть на ходу. Перебуваючи в цьому додатку Ви можете вибрати параметри користувача і побачити стан очищення робочих місць.

   - Roomba 980 автоматично визначає вид покриття, легко підлаштовується до різних типів: килим, плитка, дерев'яні підлоги і т. п.

   - Чистить за розкладом. Запрограмуйте на 7 днів на тиждень, у зручний для Вас час.

   Очищення

   - Збирає шерсть тварин і волосся з легкістю. Нові гумові щітки-валики ефективно збирають волосся, шість тварин та інше сміття. Завдяки своєму дизайну не заплутуються у волоссі, їх набагато легше чистити.

   - Система AeroForce ™ Cleaning і Carpet Boost - збільшує силу всмоктування на килимах в 10 разів, де скупчується найбільша кількість пилу і бруду.

   - Прибирає під кріслами і ліжками, а також під іншими низькими меблями. Конструкція з низьким профелем дозволяє Roomba працювати там, де людині це зробити складно.

   - Бічна щітка чистить в кутах, по периметру стін і меблів.

   - HEPA фільтр в один мікрон є пасткою для бруду, пилу, алергенів. Завдяки цьому зберігається чистота повітря.

  • Рекомендовані товари

  • Комплектація продукту

   Робот пилосос iRobot Roomba 980;

   акумуляторна батарея;

   зарядна база, шнур;

   2 віртуальні стіни-бар'єри (батарейки в комплекті);

   1 додатковий HEPA фільтр;

   1 додаткова бічна щітка;

   інструкція користувача;

   гарантійний талон.