Осушувачі повітря FAIRLAND

47510 грн
в наявності
Осушувач повітря для басейнів компанії Fairland - сучасне і правильне рішення для створення найвищого комфорту в приміщенні за допомогою підтримки значення...
  • Характеристики

   Сучасне і правильне рішення для створення найвищого комфорту в приміщенні за допомогою підтримки значення рівня вологості - осушувач повітря для басейнів компанії Fairland. Найвищий стандарт якості, неординарний інженерний підхід до проектування і виготовлення пристроїв дозволили цим приладам бути зразком з продуктивності, безпеки, зручності у керуванні. Прилади з задоволенням застосовують споживачі Європи та США. Компресор Toshiba використовує екологічний холодоагент типу R410A. Пластиковий корпус обладнаний автоматичною панеллю для управління з ЖКдісплеєм.

   Продуманий захист від перегрівання та знижених температур, коли вона спрацьовує, пристрій автоматично відключається. Заданий рівень вологості відстежується за допомогою високоточного мікропроцесора. Система фільтрації використовує багато-разовий знімний фільтр, що легко очищається при необхідності. Зайва волога виводиться через вбудований патрубок, тому необхідно передбачити можливість дренажу. Продумані варіанти кріплення до стіни або до підлоги. Принцип дії осушувача повітря для басейнів Fairland заснований на отриманні конденсату, що утворюється під час зіткнення наповненого вологою повітря з охолодженою поверхнею. Конденсат стікає через дренаж і потрапляє в басейн. Вбудований гігростат допомагає плавно відрегулювати і автоматом підтримує встановлену вологість у повітрі. 

   Конструктивні особливості: 

   • Знижений рівень шуму 
   • Вентилятор на дві швидкості; 
   • Знімний повітряний фільтр; 
   • Кольоровий дисплей до системи управління; 
   • Корпус із пластику, що виключає корозію; 
   • У комплекті виносний цифровий пульт для управління.

    

   Технічні характеристики

   Характеристики Осушувачі повітря FAIRLAND

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
47510 грн
57400 грн
61210 грн