Підмітальна машина Karcher KM 70/20 C

Артикул: 1.517-106.0
21999 грн
немає в наявності
Підмітальна машина Karcher KM 70/20 C ручного типу для очищення тех.приміщень з твердими плоскими і нерівними покриттями. Застосовується на вулиці.
  • Характеристики

   Ручна професійна підмітальна машина виробника Karcher - KM 70/20C пристрій «совкового» типу з одиночною бічною щіткою для прибирання відкритих площ у дворі і в приміщенні цеху, дільниці, майстерні. Очищення всілякого виду поверхонь твердих плоских і з нерівностями.

   Прекрасний результат прибирання забезпечується робочою шириною циліндричної щітки в 480мм. Положення щітки і тиск її на збиральну площину просто регулюється вручну одностороннім приводом, це дозволяє легко пристосувати пристрій Керхер КМ 70/20 С до певної структури поверхні, щоб досягти необхідної якості прибирання. Двосторонній металевий привід служить, щоб не пропустити сміття при поворотах агрегату.

   Екологічний фільтр і потужний повітрявідхід не залишає і слідів від пилу. Місткість ємного бункера становить 42л. Це достатній обсяг, щоб досягти продуктивності в 2800 квм/год практично без перерви. Висувається рукоятка змінює висоту на вимогу оператора і досить ергономічна. Може зберігатися окремо.

   Не страшні агрегату і вологі поверхні за рахунок міцних великих прогумованих коліс.

   Технічні характеристики:

   Технічні характеристики Підмітальна машина KARCHER KM 70/20 C

    

  • Рекомендовані товари