Підмітальна машина Karcher S 650

Артикул: 1.766-300.0
4199 грн
немає в наявності
Будь-яка очистка вуличної території під силу підмітальній машині Karcher S 650 з неймовірною швидкістю 1800м2. Ви просто ведете апарат перед собою.
  • Характеристики

   Придивіться уважніше до підмітальної машині Karcher S 650. Модель міцна, зручна, покаже високу продуктивність. Пластмасовий корпус витримає складні навантаження, захистить конструкцію від мимовільних ударів під час зіткнення з предметами. Догляд за нею не тяжкий.

   Екологічність прибирання територій на вулиці, а також і приміщень різної структури поверхонь можлива за допомогою конструктивних нововведень, де сміття, утримується вбудованим фільтром, потрапляє в спеціалізовану знімну ємність, місткістю 16л, яка легко вичищається. Двом обертовим щіткам з подовженим ворсом не страшні будь-які складні ситуації при очищенні. Близько примикаючи до стіни, вони чистять надійно із захопленням недоступних місць. За годину справляються з 1800 м2 при максимальній ширині захоплення площі в 65 см.

   Ну і про комфорт: вертикальне положення Керхер S650 в роботі, налаштовує телескопічна ручка змінює положення й пристосується до вашого росту, або взагалі знімається для зберігання, маса моделі 11 кг, прогумовані колеса не ковзають на вологих поверхнях, пристрій не вимагає додаткового догляду та професійного обслуговування. Непомітно вичистить садові доріжки і територію вздовж будинку. Поставляється з двома круглими щітками, валиком для підмітання та збірної ручкою.

   Технічні характеристики:

   Технічні характеристики Підмітальна машина KARCHER S 650

    

  • Рекомендовані товари

  • Комплектація продукту

   Підмітальна машина KARCHER S 650:

   • Натискна ручка, регульована по висоті (фіксація в двох положеннях) 
   • Положення для зберігання 
   • Установлюваний у вертикальному положенні бункер 
   • Кількість бічних щіток, 2 шт.