Дезінфекція шляхом гідролізу і ультрафіолету Sugar Valley UVscenic

1 грн
в наявності
Система UVscenic іспанської компанії Sugar Valley використовує два методи дезінфекції - ультрафіолет і гідроліз, що робить воду в басейні ідеально чистою, без використання...
  • Характеристики

   Система UVscenic іспанської компанії Sugar Valley використовує два методи дезінфекції - ультрафіолет і гідроліз, що робить воду в басейні ідеально чистою, без використання хімічних засобів. Електроліз при низькій солоності (від 1,5 гр / NaCl) виробляє постійні окислювачі. Також завдяки ультрафіолетовим випромінюванням, які постійно діють на воду, додатково сприяють знищенню вірусів, мікробів, бактерій.

    Переваги Sugar Valley Uvscenic:
   - Нова модель з енергозберігаючим ефектом 2016 року;
   - Підтримує ідеальні фізико-хімічні характеристики води;
   - Робота УФ лампи до 9000 годин;
   - Потрібна менша кількість солі, розчиненої у воді (від 1,5 г солі / літр);
   - Немає необхідності в споживанні хімічних речовин і хлору;
   - Захищає здоров'я людей і навколишнє середовище;
   - Кольоровий портативний дисплей TFT;
   - Можливе оновлення програми;
   - Дистанційне керування з будь-якої точки;
   - Самоочищення системи;
   - Вбудований Modbus і WiFi (можливо доукомплектувати даним модулем).

   Принцип роботи системи дезінфекції Sugar Valley Uvscenic

   Гідроліз і / або електроліз з низьким вмістом солі

   Склад води - це дві частини водню і одна частина кисню (H2O). Гідроліз - це спосіб отримання водню і кисню завдяки електриці та рідині. Коли електричний струм проходить через воду, він руйнує хімічний зв'язок, негативні заряди або іони кисню переходять до позитивного електрода (анода). Позитивно заряджені іони водню скупчуються з негативним електродом (катодом).
   Як це відбувається: Електрика +2 H2O -> 2 H2 + O2
   Що призводить до додаткових негативних частинок, так як в поєднанні перевищують число електронів в 1 протон. Виходить один негативно заряджений гідроксид, або гідроксил-іони (ОН).
   Гідроліз знаходиться в багатьох вторинних хімічних реакціях, які також створюють іонні різновиди з окислювачем і засобом дезінфекції, таким як озон, синглетний кисень і перекис водню.
   Гідроліз, який виробляє дезінфікуючий хлор, знищує органічні речовини і патогенні мікроорганізми, які знаходяться у воді, потім перетворює назад в розчин хлориду натрію (кухонна сіль).

   Дезінфекція води в басейні за допомогою ультрафіолета

   Ультрафіолетове випромінювання з довжиною хвилі 253,7 нм руйнує шкідливі органічні речовини. Завдяки подвійний довжини корпусу нашої системи, вода піддається впливу протягом більш тривалого часу при високій дозі УФ-випромінювання.
   ABS матеріал, з якого зроблена оболонка, запобігає забрудненню, яке може прилипати і пручається концентрації солі до 10 г / л NaCl. Вони руйнують хлораміни і усувають різні бактерії без зміни фізико-хімічних властивостей води. Лампи низького тиску UV-C поставляються компанією Philips, працюють до 9000 годин.

   Вибір Вашої установки в 3 етапи:

   1. Вибір електронного блоку відповідно до характеристик вашого басейну (відкритий або закритий, приватний або громадський, температура і об'єм води).
   2. Виберіть додатково автоматичний контроль (без управління, контроль pH, контроль Redox, контроль вільного хлору, контроль концентрації хлору і датчик протоку).
   3. Вибір правильного дозуючого насоса згідно обсягу Вашого басейну.

   Додаткове автоматичне керування.

  • Комплектація продукту

   • Блок керування;
   • UV тримач 50-63 мм;
   • 2 ультрафіолетові лампи по 55W;
   • Титанові пластини;
   • Прозора камера ПВХ 63 мм.
Артикул Опис Ціна К-сть  
1 грн
1 грн
1 грн
1 грн