Дезінфекція шляхом гідролізу та іонізації Sugarvalley Aquascenic

1 грн
в наявності
Aquascenic використовує два методи дезинфекції (гідроліз та іонізація) для досягнення ідеального знезараження води в басейні без додавання будь-яких хімічних речовин.
  • Характеристики

   Aquascenic використовує два методи дезинфекції (гідроліз та іонізація) для досягнення ідеального знезараження води в басейні без додавання будь-яких хімічних речовин. Під час гідролізу молекула води розбивається на компоненти водню і кисню (H і O), які потім рекомбінуються в сильні дезінфекційні речовини (O2, O3, OH, H2O2 ...). Додатково іонізація міддю і сріблом (альгіцидна і бактерицидна дія і флокуляція) використовується для комплексної дезінфекції води в басейні. Система підтримує чисту воду протягом багатьох років.   Переваги Sugarvalley Aquascenic:
   - Нова енергозберігаюча модель 2016 року;
   - Легко встановити на будь-якому типі басейну;
   - Працює без солі;
   - Для кращої продуктивності рекомендуємо додавати 1 г солі/літр;
   - Виключає споживання хлору та інших хімічних речовин;
   - Збільшує потужність фільтрації;
   - Висока бактерицидна дія, флокулянт і альгицид;
   - Запобігає свербінню і подразненню очей і шкіри;
   - Вимагає мінімального обслуговування;
   - Портативний кольоровий дисплей TFT;
   - Можливо оновлення програми;
   - Управління через інтернет з будь-якої точки;
   - Самоочищення;
   - WiFi і Modbus (можливо докупити окремо).

   Існують дві категорії Aquascenic - для приватних і громадських басейнів. Які в свою чергу мають по кілька модифікацій, залежно від обсягу басейну.

   Принцип роботи.

   Гідроліз і/або електроліз з низьким вмістом солі

   Вода складається з двох частин водню і 1 частина кисню (H2O). Гідроліз є способом отримання водню і кисню за допомогою електрики і води. Коли електричний струм проходить через воду, він руйнує хімічний зв'язок, негативні заряди або іони кисню мігрують до позитивного електрода (анода). Позитивно заряджені іони водню притягуються до негативного електроду (катоду). Розкладання відбувається так:
   Електрика +2 H2O -> 2 H2 + O2
   Це призводить до додаткових негативних елементів, так як в комбінації, перевищує число електронів в 1 протон. Тепер це один негативно заряджений гідроксид, або гідроксил-іони (ОН).
   Гідроліз існує у багатьох вторинних хімічних реакціях, які також виробляють іонні різновиди з окислювачем і дезинфікуючим засобом, таким як озон (O3), синглетний кисень (O1) і перекись водню (H2O2).
   Електронна схема нашого електронного блоку перетворює струм (220 В, 50 Гц), постійний струм низької напруги і сили струму високого. Цей струм активує титанові електроди з благородним металом, поміщені в циркулюючій воді.
   Ці нерозчинні електроди створюють комбінацію з найпотужніших окислювачів існуючих для знезараження води, що дозволяє уникнути використання хімічних речовин.
   Гідроліз в режимі виробляємого дезинфікуючого хлору, руйнує органічні речовини і патогенні мікроорганізми, присутні в воді, перетворюючи назад в розчин хлориду натрію (кухонної солі).

   Іонізація міддю (Cu) і сріблом (Ag)
   Поєднання 2-х компонентів міді і срібла з дезінфекцією збільшує ефективність кожної з систем Sugarvalley. Вкладання металів в воду в якості дезінфікуючих засобів, мабуть відбувається ще від античності, де фінікійці в керамічних амфорах тримали мідні і срібні монети для збереження води. Греки виявили, що якщо покласти кілька мідяків в банки, то запобігається забруднення води. А єгиптяни клали срібні монети, щоб уникнути забруднення. Ще з середньовіччя матері дають своїм дітям їжу з срібних ложок, що б захистити їх від багатьох хвороб. Багато авіакомпаній використовують іони срібла для захисту питної води, що надається пасажирам на своїх рейсах. У більш ніж 70 країнах іони срібла додаються в напої, пиво, спиртні напої і вина.

   Вибір Вашої установки в 3 етапи:

   1. Вибір електронного блоку відповідно до характеристик вашого басейну (відкритий або закритий, приватний або громадський, температура і об'єм води).
   2. Виберіть додатково автоматичний контроль (без управління, контроль pH, контроль Redox, контроль вільного хлору, контроль концентрації хлору і датчик протоку).
   3. Вибір правильного дозуючого насоса згідно обсягу Вашого басейну.

   Додаткове автоматичне керування.

  • Комплектація продукту

   • Контрольний блок Sugar Valley Aquascenic
   • Осередок іонізації Cu / Ag (2 електрода)
   • Осередок гідролізу (титанові пластини, 4 шт)
   • Інструкція і керівництво користувача
Артикул Опис Ціна К-сть  
1 грн
1 грн
1 грн