Снігоприбиральна машина Karcher STH 10.76W

Артикул: 1.335-203.0
99999 грн
немає в наявності
Більш потужна модель снігоприбиральної машини - Karcher STH 10.76W, підвищені параметри захоплення снігу і потужність двигуна.
  • Характеристики

   Бензинова снігоприбиральна машина моделі STH 10.76 W німецької компанії Karcher незамінна при очищенні території з великим сніговим покривом. Вона показує високу потужність, простоту в управлінні, надійність і безпеку при експлуатації. Двоступенева система очищення з роздільними вузлами захоплення - конструктивна особливість машини: зубчастий шнек підбирає сніг і відправляє його на крильчатку, там він подрібнюється і через патрубок відкидається в зазначеному напрямку.

   Шнек обладнаний 4-ма, поруч розташованими, незалежними один від одного спіралями, це дозволяє збільшити робочу поверхню чистки і підвищити її ефективність. Безперервність очищення забезпечується навіть при виході з ладу однієї зі спіралей. Снігоприбиральник Керхер справляється з великими обсягами снігу за допомогою сучасної коробки передач з 6-ма швидкостями вперед і двома назад. Це надає йому значну маневреність і підвищує якість чистки.

   Колеса завдяки шинам - SnowHog не ковзають по заледенілим ділянкам. Окреме робоче колесо для викиду снігу конструктивна особливість агрегату. Снігоприбиральний апарат обладнаний спеціальними фіксуючими важелями для регулювання дальності і кута викиду снігу. Оператор впорається з керуванням машиною за допомогою однієї руки. Потужний двигун в 7.4 кВт/10,1 к.с. легко запускається при сильних морозах і характеризується економною витратою палива. Дана вдосконалена модель STH 10.76 W показує підвищені параметри захоплення снігу, так ширина чистки тепер 76 см, макс. висота снігового покриву 53 см, а дальність викидки 12м. Агрегат екологічний, навколишнє середовище не забруднює і показує знижений рівень шуму. Вбудоване освітлення у вигляді галогенової лампи допомагає не зупиняти роботу в сутінках і темний час доби.

   Особливість агрегату - змінні леза для скребка, що дає можливість довго прибирати навіть заледенілий сніг. За допомогою прикріплених до бункера снігозбірника - металевих пластин, регулюється рівень чистки від снігу по відношенню до землі. Дана модель Karcher вдалий варіант для готелів, підприємств сервісного обслуговування, міських комунальних господарств.

    Технічні характеристики:

   Технічні характеристики Снігоприбиральна машина KARCHER STH 10.76W

  • Рекомендовані товари

  • Комплектація продукту

   Снігоприбиральна машина KARCHER STH 10.76W:

   • Регульована викидна труба 
   • 2-ступінчастий снігоприбиральний механізм 
   • Блокування зчеплення для управління 1 рукою 
   • Електричний запуск 
   • Застосування на відкритому повітрі 
   • Фари 
   • Тяговий привід