Фільтр пісочний Kripsol SSB

43659 грн
в наявності
Обладнання для басейнів має бути якісним, особливо для громадських басейнів. Таким є фільтр пісочний Kripsol SSB.
  • Характеристики

   Обладнання для басейнів має бути якісним, саме тому варто ретельно підбирати його по продуктивності, якості матеріалу, характеристикам фільтруючого елемента і звичайно по виробнику. Так, у цьому сегменті безперечним лідером є компанія Kripsol, яка більше двадцяти років на світовому ринку і постачає на український ринок тільки сучасну і високотехнологічну продукцію за конкурентною ціною.

   Вважається, що саме фільтрація є кращим способом очищення води, тому фільтри включені в обов'язковий список сучасного обладнання, призначеного для безпечної експлуатації басейну. Фільтр пісочний Kripsol SSB використовується для механічного очищення води від розчинених у ній домішок і крупного сміття, технологічна особливість апарату в тому, що тут для більшого ефекту збільшений фільтруючий шар.

   Пристрій складається з:

   • колби - фільтру;
   • вентиля шестипозиційного з боковим підключенням;
   • манометра - пристрої для вимірювання тиску;
   • верхньої кришки;
   • люка для завантаження фільтруючого матеріалу.

   Ємність пісочного фільтра Kripsol SSB виконана з високоміцного ламінованого поліестеру, що має високу стійкість до появи іржі, що дозволяє обладнанню тривалий час функціонувати не тільки у воді солоній, а й в насиченій хімією. У вигляді фільтруючого матеріалу традиційно використовується кварцовий пісок 0,5-1 мм фракції, або багатошарова засипка. Звичайний пісок для таких цілей не використовується, так як він забиває сепаратори, що може негативно вплинути на роботу фільтра і, в наслідок призвести до виходу з ладу.

   Основні конкурентні переваги пристрою для очищення басейнів Kripsol SSB:

   • підходить для фільтрації води в будь-яких приватних басейнах;
   • висока якість, ефективна очистка;
   • відмінно справляється з великим за розміром сміттям;
   • доступність, простота, зручність використання даних фільтрів.

   Під час фільтрування необхідно стежити за показаннями манометра, і, якщо атмосферний тиск у ньому зросте - це явна ознака того, що необхідна промивка фільтруючого матеріалу. Перш, ніж перейти в режим промивки, необхідно зупинити роботу насоса. Під час цього режиму, вода рухається у зворотному напрямку. Після завершення, пісок необхідно ущільнити. Без високоефективних пісочних фільтрів Kripsol SSB забезпечити чистоту води в басейні було б набагато складніше, обладнання в більшості випадків справляється з забрудненнями самого різного роду - пісок, пилок, невеликі листя, трава, комахи тощо.

   При покупці фільтру, слід звернути увагу на те, що циркуляційний насос і пісочна засипка в комплект поставки не входять, їх необхідно купувати окремо.

   Гарантія 1 рік.

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
Діаметр фільтра Площа фільтра З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску
640 мм 0,32 м2 - 12,8 м3/год 475 кг
43659 грн
760 мм 0,45 м2 - 18 м3/год 650 кг
54382 грн
900 мм 0,63 м2 - 25,2 м3/год 925 кг
68492 грн