Насос для басейну Emaux SS

1 грн
в наявності
Emaux серії SS насос для малих і середніх басейнів і СПА, оснащений префільтром. Асинхронний двигун безперервної дії, два полюси.
  • Характеристики

    

    

   Модель сучасного насоса Emaux SS з префільтром в комплекті - економний варіант басейнового обладнання для безперервного процесу відфільтровування води. Конструктивні параметри дозволяють встановити його в маленьких домашніх, а так само середніх внутрішніх басейнах, де використовуються установки з прийняття процедур СПА. Агрегат разом із внутрішніми вузлами зроблений з міцного, сучасного нержавіючого матеріалу, тому гідно себе показав, перебуваючи в збагаченій хімічними засобами воді.

   Асинхронний, двополюсний механізм насоса конструктивно захищений від протікання. Зовнішній радіатор, який розрахований на постійний приплив води всередині корпусу, оберігає механізм від перегрівання і, отже , від перевантажень. Це допомагає йому працювати стабільно без технічних перерв у роботі. Агрегат економно споживає електроенергію, працює досить безшумно. Розбірний фільтр для попереднього очищення конструктивно забезпечений від попадання всередину частин бруду. Легко розбирається у разі заповнення. Це можна відстежувати завдяки прозорій кришці на корпусі агрегату. Двигун 130-го класу ізоляції і IPX5 класу водозахисту.

   Гарантія 1 рік.

    


  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
Вхідна потужність Вихідна потужність Продуктивність Кількість фаз
0,43 кВт 0,33 HP 7 м3/год 1 фаза
1 грн
0,55 кВт 0,5 HP 11 м3/год 1 фаза
1 грн
0,75 кВт 0,75 HP 13 м3/год 1 фаза
1 грн