Робот пилосос для басейну Aquabot Magnum

Артикул: magnum
213446 грн
в наявності
Автоматичний робот-пилосос Aquabot Magnum для громадських басейнів, очищення дно-стіни-ватерлінія. Довжина плаваючого кабелю 30 метрів.
  • Характеристики

   Aquabot Magnum в новій модифікації здатний очищати не тільки дно, а й стіни та ватерлінію басейну.

   Всім подобається виключно чистота води в басейні. У такому випадку вона абсолютно безпечна для здоров'я і доставляє тільки позитивні емоції. Проте всім зрозуміло наскільки непросте це завдання-вміст води в ідеальному стані і якою нелегкою працею і матеріальними витратами це досягається.

   Обслуговуючий персонал комерційних басейнів тепер озброєні сучасною технікою, завдяки ізраїльському виробнику Aquatron Robotic Systems, який випускає різну робототехніку, в тому числі-роботи пилососи для басейнів. Один з них-Aquabot Magnum.

   Виділимо найбільш значущі переваги роботів-пилососів Magnum для комерційних басейнів в порівнянні з очищенням вручну:

   • Робот-пилосос повністю автоматизований пристрій. Програмно вибравши необхідний режим його потрібно просто занурити в басейн і включити в мережу. Відпрацювавши цикл, він сам зупиниться, і буде чекати подальших вказівок.
   • Використовуючи робот пилосос, ви економите не тільки на послугах клінінгових компаній, але і на використанні хімічних речовин для дезінфекції.


   Модель робота Aquabot Magnum спеціально продумана для очищення від забруднень великих приватних басейнів, громадських до 30 метрів в довжину і площею до 200кв.м. Водний пилосос облаштований 2-ма високошвидкісними зануреними безколекторними моторами на 24V, з приводами в якості двигунів. Завдяки цій конструкції пилосос Аквабот Магнум виконує очищення однакової площі в кілька разів швидше, ніж Viva або Bravo. Особливо чутливий фільтр робота Magnum уловлює частки бруду понад 2 мікрон. Фільтр-мішок, що входить в комплект, після кожного циклу прибирання бажано промити і висушити, це можна зробити в звичайній пральній машині. Бажана заміна мішка один раз на 6 місяців. Робоча довжина плаваючого кабелю, що входить в постачання складає 27м (загальна 30м), цього достатньо для глибокого занурення. Кабель герметично ізольований для безпечної роботи у воді. Крім цього комплектується блоком живлення-трансформатор на 220/12В, транспортировочним візком для зручного та швидкого пересування, пультом дистанційного керування для вкл/викл та завдання напрямки роботи. Продуктивність агрегату становить 19м3\год, потужність 300Вт, швидкість усунення забруднень досягає 650м2/час. Робот-пилосос для басейну Aquabot Magnum простий в управлінні і безпечний пристрій, особливих умінь не вимагає, будь-якій людині інтуїтивно зрозумілий принцип його роботи. Обслуговувати робот Aquabot для басейнів зовсім не складно-це періодичне чищення мішка, контроль за станом щіток з заміною при необхідності. Вага повного набору в упаковці досягає 37,6 кг.

   Інтернет-магазин, на сайті якого Ви знаходитесь, в особі компанії ТОВ «Хомробот» реалізує найсучасніші моделі роботів-пилососів для басейну. Купити Aquabot, а так само витратні матеріали до нього, можна не виходячи зі свого кабінету, зробивши замовлення на сторінці нашого сайту або зв'язавшись по телефону. Ціна на вироби, відповідає якості, надійності та безпеки апарату.

   Технічні характеристики Робот пилосос для басейну Aquabot Magnum

    

  • Рекомендовані товари

  • Комплектація продукту

    Робот пилосос для басейну Aquabot Magnum

    Трансформатор

    Пульт дистанційного управління

    Кабель довжиною 33 м

    Візок для транспортування та зберігання

    

   Інструкція користувача, гарантійний талон