Овальний басейн Atlantic Pools Esprit-Wood

60340 грн
немає в наявності
Овальний басейн Atlantic Pools Esprit-Wood виготовлений з матеріалу - сталь із забарвленням імітації "під дерево", чаша - вініл з захистом від УФ.
  • Характеристики

   Збірний овальної форми басейн Atlantic Pools Esprit Wood з коричневим кольором каркаса, імітація «під  дерево», є виробом всім знайомої компанії і неодмінно можна бути спокійним за його якість. За весь час свого розвитку розробники настільки вдосконалили свої вироби, що вони вільно і без вада, вірно служать багато років. Міцна сталь каркаса і вініловий матеріал чаші не втратять своїх властивостей якості при небезпечному для інших матеріалів стрибку температур.

   Особливість Еспріт - це 13-ти см ребра жорсткості і 15-ти см перила, значно зміцнює конструкцію на встановленій поверхні. Овальний басейн обладнаний підпорами під довгі стінки - контрфорсами. При розробці проекту обов'язково враховувати дану особливість. Внутрішнє покриття світло блакитного кольору має просочення і добре себе показує навіть під ультрафіолетовим випромінюванням. Другий варіант за бажанням замовника - вініл під мармур. Універсальність і мобільність цих збірних моделей без труднощів, прочитавши інструкцію, дозволяють їх будувати і розбирати.

   Басейн вимагає фільтрувального устаткування і необхідних аксесуарів: сходи, набору для убирання, а за бажанням та іншого обладнання, щоб відчувати себе комфортно.

    

   Купити збірний басейн та обладнання

    

   Обладнання для збірних басейнів

    

   Збірно-розбірні Овальні Басейни Atlantic Pools

    

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
Розмір, м Об'єм води, м3
3,66 x 5,49 x 1,32 21,3
60340 грн
3,66 x 7,32 x 1,32 28,2
68192 грн