Апарат високого тиску Karcher HD 6/15 C

Артикул: 1.150-600.0
24699 грн
немає в наявності
Початковий представник комерційного користування апарат високого тиску Karcher HD 6/15C. Трипоршневий насос виготовили з міцної сталі.
  • Характеристики

   Представляємо малогабаритний апарат високого тиску HD 6/15 C всім відомої компанії Karcher. Модель позиціонована як мінімийка для професійного застосування без нагрівання води. Стильний дизайн кольору антрацит роблять її всіма впізнаваною. А технічні характеристики і комплектація свідчать про найвищий ступень продуктивності, надійності та ергономічності. Можливість вертикального положення для роботи відрізняє апарат мобільністю і компактністю. Положення алюмінієвої ручки за допомогою натискання легко регулюється під зріст технолога, при необхідності вона просто знімається.

   Конструктивні особливості апарату Керхер HD 6/15 це - ударостійке пластикове покриття корпусу легко очищається і зберігає механізм при ударах, зручна кишеня для електрокабелю і комплекту насадок, великі колеса для пересування і незначні розміри для зберігання. Для професійного прибирання в мінімийках використовує пістолет Easy Press і довгу струминну трубку для вузьких недоступних ділянок.

   У корпус агрегату вбудована ручка регулювання тиску струменя води. Трьохпоршневий насос з міцної сталі може всмоктувати з додаткової ємності і змішувати миючий засіб з основним струменем води. 10-метровий шланг призначений витримувати сильний тиск води, властивий даному пристрою. Новітня система AVS розроблена для захисту шланга від зламів і перекручування. Мобільне 3-х рівневе сопло при необхідності змінюється в положення 0-25-40градусов. АВТ послужить на автомийках, будмайданчиках та ін.

   Технічні характеристики: 

   Технічні характеристики Апарат високого тиску KARCHER HD 6/15 C

    

  • Рекомендовані товари

  • Комплектація продукту

   Апарат високого тиску KARCHER HD 6/15 C

   Пістолет

   Пістолет з м'якою накладкою

   Шланг вісокого тиску, 10м

   Струменевий трубка, 850 мм

   Трьохпозиційне сопло (0 ° / 25 ° / 40 °)

   Система захисту від перекручування шланга (AVS)

   Відключення тиску