Шестикутний каркасний басейн BestWay

Артикул: Bestway 56245
1 грн
немає в наявності
Шестикутний каркасний басейн BESTWAY - практичний по своїй компактності і місткості варіант каркасного басейну у формі кола.
  • Характеристики

   Шестикутний каркасний басейн BESTWAY - практичний по своїй компактності і місткості варіант каркасного басейну у формі кола. Це нове рішення розробників, виконане на металевих опорах, відрізняється найбільш міцним, стійким каркасом і значно ефективними параметрами експлуатації. Зібрати, як і розібрати цей новий басейн можна самим, не звертаючись до послуг спеціального сервісу. Конструкція включає каркас з металу з м'якої 3-шарової чаши, два шари якої - міцний вініл і шар з поліестеру зовні.

   Сучасний армований матеріал чаші дивно зносостійкий, саме це дозволяє його тривало експлуатувати. Всі басенові устаткування розташовується зовні. Звичайний комплект обладнання шестикутного каркасного басейну BESTWAY складається з фільтраційного насоса картриджного виду. Додатково для нього застосовують фільтруюче встаткування на основі піску, здатне усунути механічні забруднення, а для очищення від мікроорганізмів бажано обов'язково використовувати Хлорінатор або дезінфікуючу воду установку з ультрафіолетовою лампою.

   Спеціальне покриття під чашу захищає дно від пошкоджень, покриття на поверхню пристрою забруднень у вигляді листя, дрібних комах, піску. Розкладається сходи і комплект для утримання виробу в чистоті - дозволить зі зручністю експлуатувати басейн. Одна з переваг представленої моделі - колірна гамма приємних тонів, в сучасному стилі, стійка конструкція виробу.

  • Рекомендовані товари