Тепловий інверторний насос Fairland BPN (тепло)

43406 грн
в наявності
Перший і на сьогоднішній день єдиний теплової інверторний насос Fairland BPN представлений в економ класі.
  • Характеристики

   Перший і на сьогоднішній день єдиний теплової інверторний насос Fairland BPN представлений в економ класі. Серія Mini-Inverter Comfortline представлена ​​в двох моделях BPN09 і BPN12 для різного об'єму басейнів. Теплові насоси цієї серії відмінно підійдуть для підігріву води в приватних басейнах невеликого і середнього розміру. Перевага насосів серії BPN від аналогічних - це комбінація методики більш дорогих повноінверторних теплових насосів і недорогої вартості + невеликі розміри.

   Технічний потенціал

   За рахунок своєї високої продуктивності та енергоефективності інверторні теплові насоси Fairland користуються великою популярністю серед власників домашніх і комерційних басейнів, SPA комплексів. За допомогою таких насосів можна досить швидко нагріти воду при більш економній витраті електро-енергії. Теплові насоси інверторного типу є на сто відсотків ефективніші простих теплових насосів за рахунок високого КПД, можливості регулювати потужність і миттєвому пристосуванню до змін в середовищі, яке його оточує.

   Дві моделі в даному класі:

   Тепловий інверторний насос Fairland BPN09 - оптимальна модель для підігріву води в приватних басейнах розміром від 20 до 40 м3. При t повітря і води 26˚С максимальна теплова потужність 9,2 кВт. Показник продуктивності 11,5.

   Друга модель Fairland BPN12 - призначена для водних установок від 30 до 60 м3. Теплова потужність досягає до 12,5 кВт при показнику продуктивності 12.

   Конструкція теплового насоса

   Матеріали, з яких створений тепловий насос для басейну є надійні, високоякісні, довговічні. Поверхня корпусу виготовлена ​​з пластику, який має стійкість перед УФ випромінюванням, корозією, а також механічних пошкоджень. Елемент нагрівання - титан, каркас - нержавіюча сталь. Теплові насоси виробництва Fairland оснащені оригінальними японськими запчастинами (компресор, клапан).

Артикул Опис Ціна К-сть  
43406 грн
54806 грн
75810 грн
94136 грн