Система знезараження Hayward Oxilife Гідроліз

45505 грн
в наявності
Безхлорна система дезінфекції води в басейні Hayward Oxilife - це ефективне очищення води при використанні мінімальної кількості солі.
  • Характеристики

   Безхлорна система дезінфекції води в басейні Hayward Oxilife - це ефективне очищення води при використанні мінімальної кількості солі. Пристрій застосовується в усьому світі для обслуговування басейнів, які за до 200 метрів кубічних.

   Система працює шляхом генерації гідроксильного радикала, перекису водню, атомарного кисню і озону з води басейну. Хлор, який стався в результаті гідролізу, знищує органічні речовини і мікроорганізми, що викликають хвороби. Даний дезінфікуючий засіб не завдає шкоди шкірі, слизовим оболонкам і зовсім не шкодить здоров'ю людей.

   Система дезінфекції Hayward Oxilife дає можливість знизити необхідність використання хімії для води до 90% і тримати воду в басейні в чистоті протягом усього сезону купання.

   Обладнання оснащене контрольною панеллю і дозволяє регулювати t, управляє обладнанням, яке відповідає за нагрівання, освітлення і фільтрацію. За допомогою додаткових реле, в кількості 4-х шт, можна підключити й інше обладнання до станції контролю.

   Використовуючи Hayward Oxilife можна регулювати рівень pH, Redox і концентрацію солі у воді. При роботі з солоною або морською водою, станція функціонує як хлоратор.

   Технічні характеристики Система знезараження Hayward Oxilife Гідроліз

Артикул Опис Ціна К-сть  
45505 грн
65246 грн
95915 грн