AquaDoctor WC - Консервація води басейну

200 грн
в наявності
Для власників басейнів створений AquaDoctor WC. Додається у воду перед консервацією басейну на зимівлю.
  • Характеристики

   Хімічний препарат AquaDoctor WC виготовлений для того, щоб допомогти власникам приватних та ін. басейнів законсервувати його на зимовий період. Засіб не допустить появи мулистого осаду, розмноження зелених водоростей, розм'якшить вапняні освіти на стінках і дні басейну, застереже від утворення стійких брудних плям. Власники, які мають досвід розконсервації басейну після тривалої зимівлі підтвердять, як важко приводити його в належний вигляд перед відкриттям чергового сезону - видаляти відкладення кальцію на стінках, вичищати важкий мулистий осад на дні і в'їдаються плями бруду. І все це за допомогою щітки вручну. Використовуючи AquaDoctor WC при підготовці басейну до зимівлі, Вам буде набагато простіше і швидше відкрити басейн навесні.

   Отже, після закінчення сезону купання, необхідно провести роботу з підготовки води в басейні до зими. Консервацію можна починати при температурі води нижче 15 градусів. Якщо вище цієї позначки, то процедуру потрібно відкласти на час до пониження температури. Перевірте і відкоригуйте рівень рН води, він повинен бути в кордоні 7,2-7,6. Слідом, зробіть шокову обробку води за допомогою 2-ної або 3-ної дози хлорвмісної речовини. Знову виміряйте рівень рН. Далі запустіть фільтрувальну систему в режимі - зворотної промивки, щоб вичистити фільтр. Тепер на підставі інструкції виробника застосовуваної вами фільтрувальної системи або за рекомендаціями компанії, що виробляє її пуско-налагоджувальні роботи підготуйте обладнання до консервації. Зазвичай, від піску звільняється фільтрувальна ємність. Пісок просушується і забирається на зберігання. Механізми фільтра та інше басейнове обладнання поміщається в захищене від зниженої температури місце. Всі знімні елементи від'єднуються, отвори для набору і спуску води герметично закриваються, вода з труб спускається. Частина води, що знаходиться в басейні теж спускається. Залиште води стільки, щоб вона заповнювала басейн на 15-20 сантиметрів нижче рівня розміщення частин фільтрувальної системи. При повному звільненні басейну від води, під час зимових морозів тиск мерзлого ґрунту на поверхню басейну може його зламати. Тому вода, що залишилася після промерзання компенсує силу здавлювання мерзлого ґрунту зовні. Як тільки ви законсервували басейнове обладнання, можна вливати засіб Аквадоктор WC.

   Пропорція для змішування така: 60 - 80мл хім.засобу на 1м3 води або 3 літри хімічної речовини на 50м3 води. Найбільш ефективний спосіб змішування це влити хімікат у бак з водою, добре перемішати і утворився розчин розлити на поверхню води по периметру басейну. Однієї такої первинної обробки вам вистачить на весь період зимівлі, і немає необхідності доливати засіб AquaDoctor WC у воду в період консервації. Для ефективного перемішування з водою не варто наливати його на поверхню басейну прямо з каністри. Спочатку обов'язково розведіть його водою. Ні в якому разі не перемішуйте речовину з іншими препаратами і хімією для басейну. Відлив потрібну кількість хімікату, тепер щільно закрутіть кришку каністри.

   Для Вашої безпеки під час роботи з AquaDoctor WC надіньте на руки гумові рукавички. Зберігайте речовину подалі від дітей! При контакті з шкірою хімічного складу, ретельно промийте водою. Якщо препарат потрапив в очі, необхідно промивати слизову великою кількістю води і звернутися до медустанови, при можливому ковтанні, перша допомога - це рясне пиття та екстрена медична допомога.

   Зберігайте препарат у сухому, захищеному від сонця місці з можливістю провітрювання.

   Період зберігання - 2 роки. Речовина фасується в каністри по 5л.

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
200 грн
627 грн