AquaDoctor FL - Флокулянт

185 грн
в наявності
AquaDoctor FL - флокулянт для басейну (коагулянт) для боротьби зі зваженими частками у воді, які не уловлює фільтруюча система
  • Характеристики

   Щоб чистота і прозорість води Вашого басейну радувала око, необхідно позбавити її від дрібнодисперсних часток, що знаходяться в ній. Для цього розроблено хімічний препарат, що прискорює процес злипання між собою цих частинок - коагулянт (флокулянт для басейну) AquaDoctor FL. Препарат випускається в зручному гранульованому вигляді і показує прекрасний результат. У процесі його взаємодії з водою дрібні частинки з'єднуються між собою і від тяжкості випадають в осад, який можна просто вичистити, використовуючи пилосос для басейну.

   Головна хімічна складова AquaDoctor FL - сульфат алюмінію. При великому потоці відвідувачів, у випадку, якщо басейн знаходиться на вулиці, вода в ньому насичується найдрібнішими частинками бруду, які, проходячи через фільтрувальну систему, не затримуються пісочним або інших застосовуваних фільтром. З часом вода стає каламутною і виглядає непривабливо для купання. Препарат AquaDoctor FL справляється з проблемою, підвищуючи якість відфільтровування води. Він не взаємодіє з іншими хімреактивами для басейну і не послаблює її дію, ефективно працює при високій температурі води. Механізм його використання простий, змішуєте засіб з водою в такому співвідношенні: на 1м3 -10 грам. Потім вилийте його в воду басейну на поверхню по периметру і включіть фільтрувальне обладнання для ретельного перемішування. Після відключення фільтра необхідно почекати завершення реакції коагуляції. На це знадобиться приблизно 24 години. Доступ людей в басейн на цей час треба обмежити. Після утворення осаду на дні басейну, зберіть його пилососом. Осад не фільтрують, а просто злийте в каналізацію. При необхідності процедуру повторіть.

   Якщо результат незадовільний доведеться проводити шокову обробку за допомогою хлорвмісних препаратів, так як помутніння води пов'язано з присутністю в ній мікроорганізмів. Звертаємо Вашу увагу, що застосування коагулянту Аквадоктор FL дасть результат тільки в тому випадку, якщо мутність води пов'язана з наявністю в ній невідфільтрованих забруднень, у воду не потрапляла біологічно забруднена вода після опадів і проводиться регулярна дезактивація і рівень дезінфектора у воді відповідає нормі. Якщо у воду потрапили мікроорганізми, які швидко розмножуються, вона вимагає шокової обробки хлорним дезінфектантом.

   При використанні хімії для басейну не сипте гранули в загальний об'єм води. При приготуванні розчину почекайте поки суха речовина, змішана з малою кількістю води, повністю розчиниться, і тільки потім додавайте його в басейн. Насипайте гранульований препарат в ємність з водою для перемішування, не робіть навпаки. Не змішуйте між собою хімічні препарати для басейну. Не додавайте в Аквадоктор FL іншу хімію, це небезпечно. Тримайте препарат подалі від кислот і речовин які їх містять, в процесі реакції утворюється отруйний газ. Щільно закривайте упаковку з гранулами після використання. Тримайте хімічну речовину подалі від дітей! Дотримуйтеся заходів обережності при роботі з хімією, використовуйте гумові рукавички для рук, захищайте очі окулярами. Якщо він потрапив на шкіру, промийте водою, якщо в очі - промивайте водою 10-15 хвилин і йдіть до лікаря. Якщо проковтнули речовину потрібно прополоскати порожнину рота, пити багато води і відразу звернутися за лікарською допомогою.

   AquaDoctor FL потрібно зберігати в щільно закритій упаковці, в сухому, прохолодному, провітрюваному, без доступу сонячних променів приміщенні.

   Гарантійно зберігається 3 роки. Розфасований по відрах об'ємом 1, 5, 20 кг.

  • Рекомендовані товари

Артикул Опис Ціна К-сть  
185 грн
590 грн
1685 грн
2628 грн