Система очищення повітря з обігрівом PureHeat Professional

Артикул: PureHeat+
16800 грн
немає в наявності
Система PureHeat використовує останні інноваційні розробки, даний прилад на сьогодні аналогів не має і крім функції обігріву приміщення зволожує і очищає повітря.
  • Характеристики

   Хороше самопочуття, міцне здоров'я людини безпосередньо пов'язане з киснем, яким він дихає. Проводячи основний проміжок часу на роботі в офісі зрозуміло як важливо забезпечити температурним комфортом, теплом і затишком приміщення, наповнивши його чистим повітрям без небезпечних домішок. Як низька вологість повітря, так і підвищена згубно впливають на слизові оболонки, виникає ризик розвитку захворювань на грип, ГРВІ. Щоб цього уникнути на сучасному ринку техніки існує безліч апаратів. Американська компанія GreenTech Environmental професіонал у даному напрямку. Система PureHeat використовує останні інноваційні розробки, даний прилад на сьогодні аналогів не має і крім функції обігріву приміщення зволожує і очищає повітря. Унікальні технології, на яких заснований принцип дії приладу розроблені космічним агентством NASA-це Photo Catalytic Oxidation (фотокаталітична оксидація) дозволяє найбільш ефективно очищати повітря і технологія Positive Thermal Coefficient, коли за допомогою позитивного температурного коефіцієнта і зволоження повітряне середовище стає абсолютно чистим і ідеальним для життєдіяльності людини. 

   У прохолодну пору року система працює на обігрів, зволожуючи і очищаючи повітря в будинку, квартирі, офісі. А коли стає тепло режим обігріву відключають, використовуючи пристрій як очищувача для усунення неприємних запахів, цвілі, грибка, вірусів, мікробів і бактерій. Сучасний PureHeat забезпечить в приміщенні комфортну атмосферу, забезпечивши екологічно чистим для дихання повітрям. Даний прилад пристосований для використання в побутових умовах. Пристрій PureHeat працює безшумно, оснащене дистанційним пультом для управління системою включення-виключення автоматом, який спрацьовує на відключення при перекиданні. Крім цього PureHeat абсолютно безпечний. Його внутрішні складові не нагріваються до великої температури навіть при досить трудомісткому робочому режимі, до зовнішньої решітці завжди можна доторкнутися без травмування. Агрегат для обігрівання і очищення повітря обладнаний легко мийним фільтром і сучасним PTC-термістор. Це нагрівальний елемент конкурент інфрачервоної лампи. Він дуже економічний, так як енергія необхідна для нього безпосередньо залежить від умов повітряного простору. Прилад не створює на електромережу велике навантаження, використовувана технологія абсолютно безпечна. Розрахований на приміщення 200 куб.м.

   Технічні характеристики

   Обігрівач зі зволоженням і чищенням повітря

  • Рекомендовані товари