Персональний очищувач повітря Minimate

Артикул: Minimate
4200 грн
немає в наявності
MINIMATE - ідеальний прилад для індивідуального застосування.
  • Характеристики

   MINIMATE - ідеальний прилад для індивідуального застосування. Плазмові технології чистки повітря - найбільш передові на даний момент, втілені в цьому дивовижному приладі. Інженери попрацювали, щоб створити такий мініатюрний пристрій. Частинки пилу, зміг, шкідливий дим від викуреної сигарети, дратівливий слизову квітковий пилок рослин, хвороботворні віруси і бактерії та інші забруднення кисню усуваються за допомогою методу імпульсної іонізації впровадженого в сучасний очищувач. Чистий, позбавлений запахів і пилу кисень для Ваших легких забезпечений. Проведені контрольні тести показали, що цей прилад на порядок ефективніше чистить повітря, якщо порівнювати з традиційною ватно-марлевою пов'язкою. 

   Апарат невеликий за розмірами і дуже легкий, що забезпечує комфорт при його використанні. Якщо вам доводиться часто перебувати в приміщенні, де скупчення людей максимально, ви не обійдетеся без такого індивідуального приладу. 

   MINIMATE незамінний при відвідуванні: 

   • лікувальних закладів; 
   • гігантських супермаркетів; 
   • аудиторій університетів і класів навчальних закладів; 
   • виставки, музеї, кінотеатри; 
   • підприємства заг. харчування; 
   • міський громадський транспорт. 

   Вагітним жінкам надзвичайно важливо дихати чистим повітрям для нормального розвитку плоду, тому мати при собі такий прилад їм просто необхідно. Під час епідеміологічної ситуації, коли стрімко розмножуються віруси грипу і ГРВІ за допомогою даного приладу MINIMATE можна захистити себе від інфікування. Пристрій здатний очищати вдихаєме повітря від збудників таких небезпечних інфекцій як кашлюк, дифтерія, дозволить безпечно спілкуватися з носіями бронхо-легеневих та інших небезпечних інфекційних захворювань. Просто життєво необхідний індивідуальний очищувач тим, у кого бронхіальна астма і алергічна реакція на деякі запахи. 

   Науковцями дослідних лабораторій США, Японії, Канади і Південної Кореї проведені тести, які свідчать про те, що прилад MINIMATE за 1 хвилину роботи може знищити близько дев'яноста відсотків бактерій, які знаходяться в навколишньому повітрі.

   Характеристики Персональний очищувач повітря Minimate

  • Рекомендовані товари